Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, leírnátok az...

Testépítők, leírnátok az életmódotokat?

Figyelt kérdés

nna. Az van, hogy azt már úgy kb. tudom, hogy mit mikor mennyit esztek meg milyen tápkiegeket használtok de most nem ez érdekel. Hanem úgy az egész, hogy mikor keltek, mikor fekszetek, jártok-e suliba/dolgozni, hogy fér bele emelett az edzés, minden nap edzetek-e vagy csak hetente nemtudomhányszor, ilyesmik. Szóval úgy ezeket leírnátok?


Nem vagyok testépítő, és gondolom unjátok már ezeket a kérdéseket, de na. Bocs hogy itt kíváncsiskodom, csak érdekel ez az életmód :D Köszi szépen :)


2011. júl. 2. 06:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ezt úgy csinálom, hogy 22 éves vagyok, és egyetemre járok:) Általánosba és középsuliba nem volt egyetlen igazolatlanom se, de az más rendszer. Felsőoktatásban kicsit jobban beleszólhatsz a napirendedbe.

Rajzfilmet meg Family Guy-t, Amerikai fatert, meg ilyen szintű hülyeséget szoktam nézni:)

2011. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!