Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, leírnátok az...

Testépítők, leírnátok az életmódotokat?

Figyelt kérdés

nna. Az van, hogy azt már úgy kb. tudom, hogy mit mikor mennyit esztek meg milyen tápkiegeket használtok de most nem ez érdekel. Hanem úgy az egész, hogy mikor keltek, mikor fekszetek, jártok-e suliba/dolgozni, hogy fér bele emelett az edzés, minden nap edzetek-e vagy csak hetente nemtudomhányszor, ilyesmik. Szóval úgy ezeket leírnátok?


Nem vagyok testépítő, és gondolom unjátok már ezeket a kérdéseket, de na. Bocs hogy itt kíváncsiskodom, csak érdekel ez az életmód :D Köszi szépen :)


2011. júl. 2. 06:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi érdekes. Amíg suli volt 5:20 kor keltem, és kb 22:00 kor feküdtem. Ez azért volt szar, mert kb nagyon jól belőtt kaja mellett se fejlődtem /eleget/, mert nem volt meg a pihenés. De mivel most nyári szünet van, ezért tudok aludni, mostmár jó lesz! :D


Mindig heti 3at edzek, ebből 2 teremben 1 pedig a garázsban az itteni cuccokkal. /3 kézisúlyzó, kb 50kg súly, és egy házilag készített csiga/


Teremben mell, láb majd hát, váll és otthon kar, has.


1.5 órába mindig beleférek, kivéve, ha nem :D


Ja és most fogok bekeményíteni, csinálok itthonra scott padot székből, alsó csigát, meg tricepszkötelet hehe:D

2011. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen a pihenés az kulcs, hétközben gyakorlatom van

most hétvégén 10-eket alszok este, meg napközbe egy picit

2011. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOMAtm ***** válasza:

reggel 8:40 kor kelek ha délutános vagyok,kaja-pia-fürcsi stb.10:30 ra megyek edzeni,fél 1 kor otthonvagyok megintcsak kaja-pia-fürcsi.fél óra szunyókálás,aztán meló 2től 10 ig,10:30 ra otthon vagyok,szex,turmix,alvás éjfél körül.

ha DE-s vaok akkor 5kor kelek,6ra meló 2ig,3tól 5ig edzés,aztán punnyadás estig.de am kb ugyanaz csak korábban fekszem meg kelek.nem szeretek korán kelni,a délelőtt megvisel,kómás vagyok egész nap :S

2011. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor suli volt: 7kor kelés,kaja,suli,legkésőbb 14:00kor otthon,ebéd,edzés előtt kaja,16:00kor edzés(általába beleférek másfél órába).Fürdés,kaja.21óra kürül kaja,fürdés.23órakor alvás.Heti 5 edzés.


Most nyáron:12-14 óra körül kelek.Felkelek kajálok 1ből,edzés előtt is kaja,16:00kor edzés,edzés után fürdés,kaja.21 óra körül kaja,fürdés,hajnali 1-3 körül alvás.Heti 5 edzés.


bunkóparaszt, székből hogyan? énis gondolkodtam már iylenen de fogalmam sincs h h kéne.

2011. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Igy. Builder fórumon találtam.

2011. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Suli időbe 7kor kelés,turmix aztán go suli.Suliba kaja,hazaérek 14:00-kor,egyből kaja,másfél-két óra múlva edzés,turmix,fürcsi,megint kaja,majd 2-3 óra múlva megint kaja és este is lefekvés előtt 1 órával.Vakációba később kelek,de kb ugyanaz ilyenkor is,csak jobban tudok kajálni(igaz,hogy a nagy meleg miatt nincs kedvem,de ez van)

2011. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 qmen válasza:

6:20 ébredés

7:00 kaja

8-12 meló

12-13 kaja

13-17 meló

17-19 edzés

19-23 barátnő

23-6:20 alvás :)


informatikus volnék ;) arra írom, hogy nem nehéz fizikai munka mellett elég ez a 7 óra alvás ;)

2011. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha suli van akkor:

Reggel 7-8ig ébredés, 1 órás reggelivel egybekötött rajzfilm nézés, 1-1,5 óra pihi, edzés, ebéd, ebéd2, uzsonna, vacsora 6kor és utána természetesen már nem is eszek...

...egészen 8ig, majd 10-11kor még egy túró kaja.


Ja és amikor órám van, akkor bemegyek a suliba. Kivéve, ha nem fér bele a beosztásba:D

2011. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek, ez hasznos volt :) bunkóparaszt, ez tökjó hogy magadnak csinálod az edzéshez a cuccokat. Azt olvastam már valahol hogy méhtelepre jársz beszerezni az alkatrészeket, na ez nekem tuti nem jutott volna eszembe, de legalább kreatív vagy.


toma, én is utálok korán kelni. Én meg diétázom, vagyishát inkább egészségesen élek, de ahhoz is kell a pihenés. Csak én egyszerűen nem bírok elaludni suliidőben éjjel 1 vagy 2 előtt, így mindig 4-5-6 órákat alszom, a 6 az már nagyon maximum. és én is hulla vagyok. (mondjuk mostanság nem, a nyarat szeretem)


Greentea, rajzfilmnézés? :D ez aranyos. ja, azt meg sosem értettem hogy néhányan csak így néha járnak suliba...mármint ezt így hogy csinálod? Nekem eddig mindennap 6 óra, kezdés reggel 8-kor, befejezés háromnegyed 2-kor, ha nem vagy ott igazolatlant írnak meg utánajárnak hogy hol voltál. Jó, így legalább megtanulom a dolgokat, de ez azért szívás. Mindegy, jön a gimi, itt talán majd lazábbak lesznek.

2011. júl. 4. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ja. Méhtelepre nem járok, csak ajánlgattam itt egykét otthon edzeni akaró emberkének. Onnan a legegyszerűbb súlynak valót beszerezni.
2011. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!