Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi húst (gondolok itt...

Mennyi húst (gondolok itt csirkére) eszik meg egy testépítő aki már eléggé elől van a dologban?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem tudtam rákeresni, hogy kéne , vagy ilyesmi , 1kiló csirkemellet megesznek/megesztek? kicsit drága mulatság havi 60ezer meg rizs is mellé meg a tápkieg ha olyat is isztok mellé
2011. júl. 1. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága,meg kell rá keresni a pénzt,ahhoz kell gógyi nem a zabáláshoz,mondjuk tömegeléskor hobbigyúrós nem eszik mellet (legalább is én nem)
2011. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak napi fél kilóra telik, azt is alsófelső combból viszem be, kb 600g combon lehet 500g hús becslésem szerint.

Többit turmixból.


Vörös Zoli szinten napi másfelet is lazán :D

2011. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy haladó testépítő megeszik simán egy kilót, nekünk akik meg amatőr szinten csinálják, azoknak nem kell annyira komolyan venni. Tömegelés alatt nem kell csirke, bőven jó sok minden más. A szálkásítás egy másik dolog, olyankor a csirkén kívül tényleg kevés dolog jó.

A rizs meg abszolút nem drága, ha azt vesszük, hogy más helyette kenyeret eszik, ami egyrészt szemét, másrészt egy kiló rizs más tápértékkel bír mint egy kiló kenyér.

A tápkieg nekem havi 4000 forintból kijön, nem hinném, hogy bele kéne halni.

A testépítés drága sport, ezt el kell fogadni, mint ahogy azt is, hogy egy átlagos embernek is úgy kéne kajálni, mint egy testépítőnek (napi minimum 6x, sovány húsok, minőségi ch, magas vitamintartalom), max más mennyiségben.

Ne azt nézd, hogy egy kiló csirke 1300 Ft, vagyis egy testépítő annyiért kajál, hanem azt, hogy te is kivágsz rá majdnem ennyi pénzt, csak cserébe szart eszel. Ne az összárat nézd, hanem a kettő különbségét, úgy már nem is olyan vészes.

2011. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm elég sokat foglalkozik a testével, mintha egyszer pont ezt mondta volna, hogy napi egy kiló csirke, és havi több mint 60 ezer. Amin én csak mosolyogtam, mert nálunk a 3 tagú családnak jut ennyi élelmiszerre összesen. De mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. És amire futja.
2011. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Más meg elszívja, és azért fizet, hogy hamarabb dögöljön meg.


Én inkább azon a pénzen táplálom a testemet, és még örülök is neki.

2011. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Attól függ hogy épp diétázik az a testépítő, vagy tömegel.

Tömegelésnél fölösleges egy kilót megenni egy nap. Szálkásításnál viszont van aki 1,5 kilót is elfogyaszt.

Szerintem egy naturál, hobbi testépítőnek fölösleges fél kilónál többet zabálnia egy nap. Másból is lehet bevinni fehérjét, nem csak csirkéből.

2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy diétában is megy az 1 kiló MINIMUM!

Én 103 kilósan most kezdtem a felkészülésemet őszre és ez alatt végig 1,5 kiló fog menni csmellből.

Drága?

Hát, mit ne mondjak, az összköltséghez képest sehol sincs az a 60 ezer. :-)))

Ez kb. a legkisebb tétel.

De hobbi szinten szerintem 100ezer huf. elég egy hónapban mindenre. Kb ennyivel számoljon az, aki fejlődni is akar.

(kaja, tápkieg, kondibérlet)

2011. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!