Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha nem megyek be a...

Ciki ha nem megyek be a mélyvízbe egy nyári iskolai táborba? (mert nem tudok úszni:S) Őszintén!

Figyelt kérdés
Vagy szoktak olyat az úszni tudó fiatal fiúk hogy kint a kicsit sekélyebb vízbe vannak?
2009. márc. 27. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A mély vízben nem lehet vízicsatázni, labdázni, hülyéskedni. Általában ezért a sekélyebb vízben van mindenki.
2009. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Na most a te esetedben nem ciki, hanem életmentő, ha nem mégy be a mélyvízbe:)

Amúgy meg ezer oka lehet annak, hogy miért nem választod a 2 m-t: "nem tudok úszni (csak vagányan!), nincs kedvem, hideg a mélyvíz, játsszunk inkább a másik medencében, kártyázzunk inkább a parton, stb., stb."

2009. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki, én se megyek a mély vízbe, nem érzem biztonságban magam a 151 centis magasságommal, ha nem ér le a lábam.
2009. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se mondhatnám, hogy tudok úszni.Na és?Nem foglalkozik senki vele én nem olyan életet élek és kész.Ki tűnök mással. Amúgy nem ciki.Nem nagy dolog az úszás.És igaza volt annak aki írta, hogy mély vízben nem lehet hülyülni, játszani stb.
2009. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat :) =)
2009. márc. 27. 18:01
 6/19 anonim válasza:
69%
a 17ora 27 esnek uzennem hogy leerne a laba a ket meteres vizbe is csak nem lenne kint a feje a vizbol....... :)
2009. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Vki írta, hogy nem nagy dolog az úszás. ebben bizony téved. aki nem tud vagyis inkább nem hajlandó megtanulni úszni, fogalma sincs arról, hogy mekkora élémyntől fosztja meg magát.
2009. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
17:27-es válaszomat ki és miért pontozta le? Igazat írtam, a kérdésre válaszoltam, és tapasztalati válasz. Na, ennyit rólatok... Azért remélem, a kérdezőnek segítettem, én tanultam úszni, tanítottak általános iskolában torna óra keretében, tudok is, de biztosabban érzem magam, ha leér a lábam, egyszer volt egy eset, amikor pár lépést mentem csak bentebb és már nem ért le a lábam, és nem tudatosan de majdnem bepánikoltam, ha nem érek vissza gyorsan biztonságosabb mélységekbe, akkor ott is maradhattam volna. Azóta soha nem próbálkozom újból.
2009. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
az úszás teljesen független attól,h leére a lábad vagy nem:D ha most alattam 50cm-es víz van akkor ugyanúgy tudok úszni mint ha 200méter mélység lenne alattam. aki azt mondja,h tud úszni, de csak ott ahol leér a lába az kb úgy úszik,h elrugaszkodik siklik egy kicsit közben kapálózik aztán után leteszi a lábát.
2009. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
jah és egykori fiú táborozóként azt mondom,h a fiúk mindig a mélyebb fele mennek! ott lehet igazán szórkazoni persze azoknak akiknek van erejük ahoz,h tapossanak!
2009. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!