Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a HST-edzést...

Mi a véleményetek a HST-edzésterv-ről? A link és több infó lent

Figyelt kérdés

22-éves vagyok több mint 2-éve edzek...

kaja-tápkiegek és vitaminok rendben!! azért gondoltam erre az edzéstervre mert sokan ajánloták hogy jó és sokat lehet tőle "nőni" és erősödni..szerintetek is tényleg sokat "hoz"? bár kicsit nehezen tudom értelmezni de ha jól olvastam fokozatosan kell emelni a "súlyokat" a maximumig lentről kezdve..és minden edzésnap 1-gyakorlat-minden izomcsoportra...


[link]



köszönöm a válaszotokat előre is!! és bocs ha sokat értetlenkednék:)


2011. jún. 30. 22:51
 1/7 Vadmeggy ***** válasza:

Nincs tökéletes edzésterv! Ez sem az.

Szerintem ha 2 éve edzel rendes kajával tápkieggel mindennel, akkor már tudnod kell, hogy milyen gyakorlatok milyen ismétlésszámmal hogyan dolgoztatják meg az izmaidat.

Ha pedig rendesen fejlődsz, akkor minek változtatni?

2011. júl. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
én használtam HST-t,mikor már nem fejlődtem az osztott edzéstől annyira.nekem bejött,rettenetesen el lehet fáradni a végére ha szuperszettben csinálod.szerintem idén szeptember-októberben megint csinálok egy 6 hetest majd,izommegzavarásra nekem tökéletes volt.utána visszatértem az osztott edzésemhez és nagyon jól ment,sokkal kevésbé voltam fáradékony.
2011. júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem..én is izommegzavarás céljábol szeretném kipróbállni veszteni tuti nem vesztek semmit..:)

TOMatm:neked mennyire jött be a HST-edzésterv szemmel látható volt a fejlődés? és az edzés értelmezése jó? nekem az tűnt benne furcsának hogy "kis" súlytól kell felmenni az eddigi maxomig és mégis beválik...mivel nagy súly a tömegelés alapja! de ez az edzésterv az izmok megzavarásáról szól amihez pont ez kell..mármint az egész a "fejben" dől-el hogy az agy nem tudja most akkor mi van..:) ha jól értelmezem az egészet...

és köszi az eddigi válaszotokat!!!

2011. júl. 1. 08:09
 4/7 anonim ***** válasza:

nem fejben dől el, az izmaid másféle terhelést kaptak, amihez eddig hozzá szokták már(osztott) annak vége és ezért kezd el újra fejlődni. én is nyomtam 1-et igaz, nem bírtam végig a 6 hetet,mert fájt a hátam mindig, de pár hét alatt is rengeteget fejlődtem. Néha jó változtatni az edzésen.

A HST hivatalosan erőt hoz, és úgy tartja a mondás, hogy a naturál testépitöknél az erő növekedése arányban van az izomnövekedéssel

2011. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
én egy elég durva diéta után használtam.meg is lett az eredménye iszonyat kiteltek az izmaim,kb 10 kiló jött rám(15 körül fogytam a diéta alatt).De halál elfáradtam,mert szuperszettben csináltam gyakorlatilag zéró pihenéssel az egészet.edzés után a 160gramm/adag sárga Jumbo ment,durva volt.most augusztusban fogok diétázni olyan 5-6 hetet és utána megint a HST vel tömegelek vissza tesztofokozóval meg kreatinnal.aztán ciklus jön 3 hónap osztott aztán megint diéta :) nekem ez bevállt.
2011. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz..mindenkép kipróbálom a jövőhéttöl már el is kezdem..kreatin és valamilyen tesztófokozó is menni fog mellé:) azért érdekelődtem mert az a kis súlytól a maximumig kicsit fura volt de a lényeg hogy használljon...
2011. júl. 1. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
kis súllyal sokat, nagy súllyal keveset, ezt vágod nem? így nem olyan érthetetlen:D a kreatint meg hagyd.. szerintem többet érne ha füvet ennél
2011. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!