Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a vizsgáról?

Mit gondoltok erről a vizsgáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=naq30Oak978&feature=player_em.. Most komolyan mi a sz4r értelme van 1 fehér öves ellen berakni 1 fekete övest hogy szét verje.Ez nem harcművészet.Itt egy képzetlen ellenfél ellen beraknak olyat aki több mint minimum 3 éve csinálja de sztem legalább 5 éve.A vicc hogy ezeket az önelégült faszokat bevinnénk 1 olyan ellen aki tud birkózni boxollni thai boxollni (mondjuk 1 mma s ellen)Akk az lazán megsemmisítené a fekete öves 3 danos köcs0göket

itt egy másik vidi http://www.youtube.com/watch?v=1QuJSjRN7B0&feature=related


2011. jún. 30. 00:26
 1/5 A kérdező kommentje:
És kb mindenki sír /mindenkit kerülget a sírás és nem csak azért mert szétverik a testét hanem a lelkét is tökre megalázzák őket
2011. jún. 30. 00:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehangoló és felháborító. Én 6 évet húztam le birkózóként, fiatalon kerültem a felnőttek közé. Bármikor, amikor összekerültem egy nálam jóval technikásabb ellenféllel, tisztában voltam a hátrányaimmal. De soha nem adtam fel, mindent megpróbáltam kompenzálni a testi erőmmel. Tehát ebből a szempontból nem értem, hogy az övek alapján lejjebb rangsorolt emberek miért nem küzdöttek, miért hagyták, hogy így elverjék őket. Mert őszintén, akkora különbségeket nem láttam, szimplán a valamennyire karatézni tudok szétütötték/rúgták az előttük álló szerencsétleneket. Eddig mindig tiszteltem a karatésokat, és világéletemben abban a hitben voltam, hogy aki fekete öves, az valami iszonyatosan zseniális harcművész. De a videóban látható egyéneket -minden önelégültség nélkül- 2 perc alatt szedném szét, vélhetően persze földharcban. De akkor is. Most átértékelem a karate ismereteimet.
2011. jún. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökereket... rugdossák a földön fekvő szerencsétleneket. Az első videóban is, a csaj már sír, feladta, de a másik azért még pofánrúgja. Aljanépség.
2011. jún. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első küzdősportom a thaywondo volt,uh ha azt vesszük alapnak,akkor egy lájtos kezdőverést láthattunk.

Szerintem nem volt a vidiben semmi különleges.Nem verték őket pofán,nem térdelték arcon.

Ebből csak annyi látszott,hogy a kezdőknek nem volt állóképessége és furcsa volt nekik,hogy küzdősportban élesben kell bunyózni.


Az értelme ennek az,hogy legyél tisztában azzal,hogy igenis verekedésről van szó,nem zsírégető ugrabugriról.

A videóban szereplők nem lépték át a brutalitás határait,teljesen látszik,hogy a kezdők képességeihez mérten osztották ki őket.

Thaywondoban vizsga előtt bezárták az ajtót és sehova nem mehettél.Ha elvesztetted az eszméleted,akkor félrehúztak.

Ez a brutális és paraszt dolog szerintem.

2011. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem volt a vidiben semmi különleges.Nem verték őket pofán,nem térdelték arcon.

Ebből csak annyi látszott,hogy a kezdőknek nem volt állóképessége és furcsa volt nekik,hogy küzdősportban élesben kell bunyózni. " Azért nem verték és térdelték pofán mert a karate ezen ágazatában tilos.


"Az értelme ennek az,hogy legyél tisztában azzal,hogy igenis verekedésről van szó,nem zsírégető ugrabugriról. "

Szerintem ezzel tisztában lennének úgy is ha velük egyszintű ellenféllel küzdenének(de szerintem amikor elkezdték a HARCMŰVÉSZETET már akkor is tudták hogy ez a része.De én nem igazán értem miért nem ütöttek rúgtak vissza csak párszor


"A videóban szereplők nem lépték át a brutalitás határait,teljesen látszik,hogy a kezdők képességeihez mérten osztották ki őket. " Igen végülis azért sírdogálnak


"Thaywondoban vizsga előtt bezárták az ajtót és sehova nem mehettél.Ha elvesztetted az eszméleted,akkor félrehúztak.

Ez a brutális és paraszt dolog szerintem." Erről ugyanaz a véleményem mint a videóban bár nem nagyon tudom elhinni mert akkor 1 normális ember se járna arra a sz4rra.


A 2. válaszolónak annyit hogy egy birkózónak nem ellenfél egy karatés de még egy boxolót is ha nem is könnyen de le tud győzni.Én mma ra járok (mindjárt a sok okos beleköt hogy ilyet nem lehet oktatni mert ez egy szabályrendszer márpedig oktatnak több helyen is csak kevesen jól)és ott is van hogy ügyesebb palival kerülök össze de mindent kihasználok és nincs ez a széjjelverés mint a videóban.Bár van ott az a felnőtt pali aki fehéröves na az még abszolúte kezdő azt miért kell berakni szabad küzdelembe ráadásul mester ellen.

2011. jún. 30. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!