Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől vagyok annyira izmos?

Mitől vagyok annyira izmos?

Figyelt kérdés
20 évig bodiztam .Szeretnék leadni az izomból amit felszedtem. Hatalmas deltával rendelkezem és roppant kevés zsír telepszik meg rajtam. Szeretnék komoly válaszokat azzal kapcsolatban hogy már abbahagytam az egészet de miért nem lesz rajtam több zsír. nem koxolok. köszi
2011. jún. 29. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Én meg túl intelligens vagyok. Mindenki annak örüljön, amije van.
2011. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Inkább örülj neki, hogy izmos vagy! Amúgy fiú v lány??
2011. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én nagyon örülnék, ha már annyi izom lenne rajtam, hogy le akarjak belőle adni.Meg annak is, ha nem lenne semmi zsír rajtam.Tényleg, örülj neki, és ne akarj egy grammot se leadni belőle.

A kérdésedre válaszolva, nyilván a 20 évi bodizástól vagy izmos, meg tényleg a genetika is közbejátszik.

2011. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 °:Amigo:° ***** válasza:

Jó kis kamu kérdés újra :-DDD

Ki találja ki ezt a sok f@sságot ?


(aki 20 évig edz, az nem kérdez ilyet, legalábbis komolyan nem)

2011. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kudlik Juli is hatalmas deltával rendelezik,csak neki a háta mögött van az egész,nem a hátán.gondolom a nők lapjában olvastad,hogy milyen anabolizáló étrendet követ a mai napig,és te is ettől vagy ilyen izmos.a zsír pedig a természetfeletti genetikádnak köszönhetően nem tapad rád.ezt Törőcsík Maritól örökölted.

nehéz helyzet,de megoldható:Katabol tabletta! Odinnál lehet rendelni: http://www.youtube.com/watch?v=Qm4b1GkEnJo

2011. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!