Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő múltán látszik a...

Mennyi idő múltán látszik a torna eredménye?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony lány vagyok és a formásabb fenék, comb és vádli szélesítés érdekében kezdenék gyakorlatokat végezni. Minden területre az általános gyakorlatokat alkalmaznám, rendszerint reggel és este tornásznék de időm adtán bármikor napközben is. Egy nap átlagosan egy órát fektetnék e területek edzésére. Mennyi idő múltán lesz látható eredménye szerintetek?
2011. jún. 29. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
formálásra ezek a torna gyakorlatok jók"" de izmosításra egyáltalán nem mármint az elején érzed meg tapasztalod h húú mintha" de hidd el egy idő után megszokja a tested ezt a fajta mozgást és nem tudsz hova fejlődni" nem tudom mik azok az általános torna én most így kapásból Rubint Rékás videóra gondolok. Ha izmosodni szeretnél 2 dolog a lényeg a kaja+súly fontos h mit eszel, ill. simán súlyokkal is edzhetnél persze nem az első nap hanem szép fokozatosan :)
2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!