Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell, hogy látszódj...

Mennyi idő kell, hogy látszódjon a torna eredménye?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hete tornázom, majdnem minden nap. (kivéve a vasárnapokat) A minimum fél óra, de van, hogy másfél óráig is.. Hetente háromszor csinálom Czanik Balázs capoeira aerobicját, a második dvd-t, minden nap megcsinálom a Leg Magic dvd-t, illetve szoktam biciklizni és rubint ráka vagy béres alexandra dvd-kre tornázni. Ez elmúlt évben fogytam 12 kg-ot de még szeretnék így nyáron kb 5-öt leadni. Szerintetek lehetséges ennyi tornával? Vagy mit tudtok javasolni? Mert eddig egyetlen centiméter váktozás nincs. :((
2010. júl. 3. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor adják fel sokan! Nem szabad!!! A tested megszokta a sok tornát. Ilyenkor vagy intezívebben kell csinálni, vagy több ideig. Grat a 12kilóért!!
2010. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem, feladni nem fogom! Köszi a választ! :-)
2010. júl. 3. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na hát én olyan vagyok, hogy könnyen felcsúsznak a kilók de nehezen megy le én is meg szoktam szenvedni vele nagyon hogy lemenjen, a torna az nagyon jó dolog kilók ellen, de magába nem mindig jön be, a táplálkozásról nem írtál, lehet hogy ott van a bibi, kicsit lehetséges hogy változatni kell az étrenden, mert sztem ennyi tornától tuti fogyni kéne, bár egy híres edző is megmondta, hogy heti 2 tornával(1 órás)esetleg néha egy kis levezető torna,mozgás,sport és egészésges táplákozással 4 hét után már látszódik némi eredmény kinél mennyi, de hogyha nagyobb mennyiségű fogyásról van szó ahoz kell olyan 2-3 hónap is. Ja és 2 hét múlva szokik hozzá a testünk a rendszeres tornához (már mint hogy van hogy először még nem annyira bírjuk végigcsinálni az egész tornát és olyan heti 2 tornával már az olyan 4-5. tornánál már egész jól bírjuk). Na de inkább nem is okoskodok tovább ,mer nem vagyok edző, ezeket én is csak hallottam és sztem van igazságtartalma!!!:D;) És én is gratulálok az eddig lement kilókhoz, !!!KITARTÁS!!!, ha akkor lement most is sikerülnie kell!!;) Ja ás még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy azt írtad: "Ez elmúlt évben fogytam 12 kg-ot" ha akkor sikerült ,lehet azt a módszert kéne alkalmaznod most is!! Sok-sok erőt és kitartást na meg sok minusz kilót kívánok neked!! Remélem eredményes lesz a kitartásod és a sok "munka", torna, sport, egészséges táplálkozás meghozza a kívánt eredményt!!;)
2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy mennyi idő nem tuom, csak azt hogy képes vagy megcsinálni. De azt tudd, hogy a fogyást 20%-bana mozgás, 70°%-ban az evés segíti. Kitartás!! Még csak most fog leszaladni.


Egy jó tanács: Legalább egy hétig ne méregesd magad, a legideálisabb az lenne, ha csak a fogyókúra végén mérnéd meg magad, így a folyton fel-le ugráló 1-2 deka nem szegi kedvedet ;)

2010. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de én 4 hónapig csináltam a Béres A. tornát heti 4x és semmi változás! Na jó, a 0 fekvőtámasz helyett most 5-öt lenyomok, de egyébként se kilóra, se cm-re semmi. Igaz, hogy a kajára nem nagyon figyeltem.
2010. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Az evésemmel szerintem semmi gond, lassan alig eszem.. :S

Semmi kenyér, tészta, csoki, fagyi, chips, kóla és ehhez hasonlók. Sok zöldséget, gyümölcsöt eszem illetve igyekszem sokszor keveset enni. Remélem tényleg sikerülhet még a nyáron elérni az álomsúlyt. :-)

2010. júl. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!