Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítésnél, gyúrásnál hogy...

Testépítésnél, gyúrásnál hogy oszlik el a zsír átépítés?

Figyelt kérdés
105 kg vagyok, legfőképpen a hasamon van zsír, de persze arányosan elosztva a karomon a combomon és az arcomon (tokám). A kérdésem az, ha elkezdek kondizni (javasolták) akkor mindenhonnan átépül a zsír izommá? Tehát ha karozok akkor is megy le a hasamról a zsír?!
2011. jún. 27. 15:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

a kérdés az hihetetlen. te még el is hitted volna mark 86 megerősítését :D

neked mindent rosszul mondtak! de tényleg mindent! aki azt mondta hogy a zsír átalakul izommá tőle többet ne kérdezz semmit, hülyeség.

a koxporos meg felfújt izom szöveget pedig nem kellene erőltetni az edzőteremben mert hamar álcsúcson fognak pattintani érte.

2011. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

GreenTea


A guggolás a legegyszerűbb gyakorlat, én akár 3-400 kilóval is leguggolok 1x. Fel nem jövök többet, de az az 1 megvan:D

Nagyon jót röhögtem a válaszokon:D

2011. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
látom besokalltatok :D
2011. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
én azthittem itt segítőkész emberek vannak, és azthittem hogy ez az oldal azért jött létre, ha valaki nem tud vagy nem ért valamit, itt majd segítenek neki. erre fel lefikáztok mert olyat kérdezek amihez nem értek. ha én is benne lennék a gyúrásban lehet hogy ez nekem is természetes lenne, de egyenlőre fogalmam sincs hogy is működik, szóval köszönöm mindenkinek hogy ilyen rendesek vagytok!
2011. jún. 27. 21:45
 35/36 anonim ***** válasza:

mark86


no rinya pajti...

nem ellened irányult,csak poén volt,olvasd el az alapismereteket és jó edzést...

2011. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Használd a google-t, mielőtt kérdezel.

"Zsírból izom" és 1 perc alatt megtudod a választ. Azért válaszolnak sokan hülyeséget, mert mindenki leminősíti a testépítést azzal, hogy 2 hét alatt akarnak kigyúrtak lenni a semmiből, mert Balatonra kell menni, meg zsírból akarnak izmot csinálni..Meg kockahasat felülésekkel.. Ha így lenne, mindenki kigyúrt lenne a világon!

2011. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!