Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izmosodni szeretnék akkor...

Ha izmosodni szeretnék akkor mozgás mellet még diétázzak is?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam kövérnek de nem vagyok sportos alkat....166cm magas vagyok 52-55 kg között szokott ingadozni a testömegem (17 éves vagyok)Szeretnék sportos alkattá válni...tippeket szeretnék kérni h egy héten hányszor fittnesezzek...vagy naponta csináljam és h diétázzak-e mellete azt jó lenne ha megtudnáto nekem mondani...h ugy célravezetöbb-e ?
2011. jún. 25. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha "minimálisra" akarod csökkenteni a zsírosodást akkor igen érdemes diétázni tömegelés közbe. Aki össze vissza zabál az általában vagy nem fejlődik semmit vagy elzsírosodik. Attól függ mennyire intenzív neked ez a fitness, heti 1 pihit mindenképp tarts
2011. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

diétázni tömegelés közben?

a tömegeléskor bőséges energiaellátásban van a test, azaz bizony valamennyi zsírraktár képződik, de ilyenkor van több forrás izmok növelésére, "diétában" meg energiadeficit van, és tudtommal nem növekedik az izomtömeg, jó ha nem csökken.

Samurai?

2011. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!