Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan formálhatnám a lábam?

Hogyan formálhatnám a lábam?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nagyon vastag a vádlim és a bokám is! Nem vagyok dagadt sem kövér, sőt vékonynak mondanak!

De a lábaimmal sosem voltam elégedett! Szeretnék nyáron csinos ruhákat hordani, de így még rövid gagyót is szégyellve veszek fel!

23 éves lány vagyok és már elég sok mindennel probálkoztam, de szerintem ezt a legnehezebb formálni!

165cm és 52kg vagyok, biztos van valami jó edzés amitől fogyna vagy szálkásodna!

Segítsetek , mert el vagyok keseredve!:(

minden tanács érdekelne!

Köszönöm


2009. márc. 24. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én pontosan nem tudom, hogyan kell ezeket a részeket edzeni, de sztem menj el edzőterembe, hátha találsz ezekre az izmokra való szerkezetet.
2009. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is ugyan ez a problémám! szintén azt mondják, hogy vékony vagyok de a vádlim és a bokám számomra undorító...nekem eddig azt tanácsolták, hogy menjek futni vagy többször is gyalogtúrázni :) tapasztalatot nem tudok mondani az előbbiről, még nem tudtam rászánni magam a futásra :D
2009. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

diétázz és eddz egész testet, úgy mint a fiúk

és ezt olvasd el :)

[link]

2009. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!