Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lányok miért félnek az...

A lányok miért félnek az izomtól? ( mármint magukon)

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 22:20
1 2
 1/16 anonim válasza:

szerintem csak a combjukat féltik, bárhol máshol jól áll.

a combon is, csak attól félnek, megvastagodik.

2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mark86


sokan azt hiszik egy kis súlyzózásnak ez lesz az eredmény. a poroknak meg pláne: [link]

2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

na igen. de azok akiket az előbb linkeltél, koxosok.

de pl ő: [link]


ő nem az. rendes tápkieget használ és kész. de lányok most komolyan ne mondjátok már nekem, h nem lenne jó így kinézni :) sokan mégis jajj ez hogy néz ki, fúújj ez undorító, satöbbi satöbbi. nem tudom megérteni, h milrt van ez

2011. jún. 21. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:

mark86


A linkeden lévő leányzón 1 deka izom nincs...

2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem tetszik az, aki a képen van, túl szálkás.
2011. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Azért,mert pl.aki vékony,hogy nézne már ki izommal?Egy kis izom nem árt,de..Igen,akit küldtél,azon a lányon nincs 1 deka izom se.
2011. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

:D ezen a csájjén tényleg nincs!

minden 2. nő így néz ki, aki nem dagadt.

2011. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azon a belinkelt nőn van azért egy kis izom.

Én vékony vagyok, nem duci, és még sem nézek úgy ki, mint az a nő a linken. A lábát elfogadnám. Bár a felső combrészem hasonlít az övéhez. A hasam és a karom meg egyáltalán nem. Szóval nem tudom de azért szerintem többet foglalkozik magával(izomnövelés téren),mint pl én.

Mellesleg, nem félek attól ha izmos leszek, de csak egy bizonyos pontig szép ha egy lány izmos. Én leginkább attól félek, amit az 1. vsz írt, hogy vastagodni fog a combom.

2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyből arra gondolnak, hogy 90kiló izom lessz rajtuk egyből. Pedig csak ennyire kellene minden nőnek "kigyúrnia" magát:


http://www.youtube.com/watch?v=4-Lm7JLnqyM

2011. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hátöö...1,2 vagy 3 lett az IFBB-n, már nem tudom. szóval igen..valószinűleg foglalkozik magával :)
2011. jún. 21. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!