Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanultatok meg kézen állni?

Hogy tanultatok meg kézen állni?

Figyelt kérdés

Tudom, h hülye kérdés, de már idegesít, h nem tudom meg. :D Már nagyon rég óta próbálkozok majdnem mindennap. Már próbálkoztam a falnál is, de azóta félek miután fejre érkeztem, de volt h oldalra estem :D Olyan is volt, h nem a falnál csináltam és úgy meglendültem h majdnem szintén fejre érkeztem :D


valami ötlet? vagy ehhez túl béna vagyok?


15/L


2011. jún. 21. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet bordásfalnál is gyakorolni, de ha nem tudsz akkor kertbe falnál, vagy pl nekem van birkózó szőnyegem, én azon szoktam ilyesmiket csinálni. (de akár megis kérhetsz valakit, hogy fogja meg a lábaid, ez a legjobb megoldás)
2011. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha túl nagy a lendület az még a legjobb esés, csak bukfencbe át kell menni, oldalra sokkal rosszabbat lehet esni.
2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tom h te túl béna lennél hozzá,de én falnál tanultam meg.Igaz volt egy kis segítségem az elején mert a tesóm mindig megfogta a lábam és így nem dőltem el
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig tartsd észben a nyújtott kezet - és sztem magadtól próbálkozz először falnál, hogy csak simán leteszed a kezed és fokozatosan lendítgeted a lábad egyre feljebb.

(nem pedig teljes lendületet véve elsőre kézen állni)


Talán érdemes lenne még a fejenállást begyakorolnod, hogy szokd a "fordított világot".


Sok sikert! És nem vagy béna! :)

2011. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gyakorolj gyakorolj gyakorolj! :) mindennap, minél többször! és igen falnál kezdd gyakorolni, aztán már ha ott biztosan megy, akkor csinálhatod támasz nélkül is, valami puha előtt (fű, ágy, szivacs, akármi). nem tudom most hol tartasz, de pár hónap alatt simán meg fogod tanulni

:D

és a csuklóidat ne felejtsd el bemelegíteni minden gyakorlás előtt!

2011. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!