Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zseni vagyok! Szerintetek,...

Zseni vagyok! Szerintetek, megtudnék gazdagodni belőle?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésnél merült fel, hogy fehérje turmix gyanánt, daráljunk le légylárvákat. Ha alapítanék egy céget ahol ipari mennyiségben legyeket tenyésztek, darálom le és adom el táplálékkiegészítő gyanánt annak lenne sikere? 95% légylárva lenne, 5% cukor tehát kb 50%ban fehérje lenne. Lehetne ez a mottóm: "Egyé bogarat, legyé kemény!"

A kérdés halál komoly, csak normális válaszokat kérek!


2011. jún. 20. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi lenne a reklám szöveg:

Szeva Amigó vagyok ezt pedig testépítés új évszázadának terméke,a zümi cytomax professional,az ára megrettentően

olcsó.


Próbáld új évszázad újító termékünket nekem bevált,légy

te is az új zümi cytomax professional forradalmára.

2011. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Nem rossz :) Mondjuk ha az adott rovarba található fehérje nevét írnám le pl.: Drosophila melanogaster genom vagy mi a retek akkor az máris máshogy hangzik. Alakul már a reklámszöveg is :)
2011. jún. 20. 17:28
 23/62 anonim válasza:

Egyszer hallotam vmi fasziról hasonló ötlettel... ő nem fehérjeturmixként kínálgatta őket, hanem a világméretű éhezésproblámra ajánlott rovarevést (bár azt nem fejtette ki tudtommal, hogy ezt akkor most mindenki enné, vagy egyék csak az éhezők, a gazdagember meg nyugodt lelkiismerettel zabálhat csirkét, disznót marhát stb.) Szóval nem egyedülálló ötlet, bár nem rossz. Csak a konvenciókkal kellene kezdeni valamit...

Ja, és ízesítsd. :-)) Senki nem fog légyízűt inni, még ha nem is rossz. Viszont eperízűt simán :-) Én se tudom milyen íze van a légynek, de ha valami légyízű, meg nem innám. :-DDD


Egyébként (pár nehézségre már felhívták a figyelmed) hadd kérdezzem meg ezt a sterilkörülmény-dolgot. Tehát az oké, hogy te steril körülmények közt fogod tárolni a "husit". De azt írtad, hogy kezdésnek legyet akarsz fogni. Na most azt hogyan fogod megoldani, hogy ezeknek semmi bajuk ne legyen? Hogy lehet őket megvizsgálni? Vagy túlélnének szerinted egy antibiotikumos kezelést? (Nem vagyok biológus, azért kérdem.) Mert ha befogsz pl. 200 legyet, amiből teszem azt csak 100 fertőzött valamivel (gondolom még egész jó arányt mondtam) berakod őket egy steril helyre, hogy szaporodjatok-sokasodjatok, akkor hiába jó a hely, ugrott a sterilitás. Szerintem. Ha ezt valahogy meg tudod oldani és az egészségügyi biztosoknak elfogadhatóan elmagyarázni, akkor már a nehezén túl vagy. Mert szerintem ehhez képest az üzem felszerelése, a dolgozók összeszedése és az alaptőke összekaparása már gyerekjáték...


Ja. És reklámszlogennek pedig a "LÉGY-erős"-t ajánlanám. :-)

2011. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 3rdeye ***** válasza:
ti nem vagytok épek
2011. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:

csatlakoznék!

vállalom a minőségbiztosítást meg hasonlókat..

2011. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Őőő... aha :D megmondom neked őszintén nem tudom! Úgy is kórházban dolgozok épp majd megtámadom őket, hátha van ilyen részleg itt is :)


Az ízesítés alap, a cukor alapból benne van a tervbe de akkor lesz külön csokis meg citromos meg nem tudom még milyen :)


Aczél is fel van véve :D


Lehetne szalámit is csinálni belőlük nem? Mondjuk egész szendvicseket is árusíthatnák amiket légylisztből sütünk!

2011. jún. 20. 17:48
 27/62 anonim ***** válasza:
légyliszt.. tegnap csináltam pizzatésztát, és ismerem mind a direkt és indirekt kenyérsütési technológiát, velem jól jártál :D
2011. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Légypizza... hmmm... nem hinném, hogy olyan nagy különbség lenne köztük. Bár soha nem volt 1kg ledarált legyem, hogy teszteljem, de mindenképp érdemes volna ezt is kipróbálni. Ha lehet kukoricából, rizsből kenyeret sütni akkor légyből is lehet. Bár lehet olyan állaga lenne mint a gluténmentes kenyérnek.

Viszont én most megyek edzeni, további legyekben gazdag szép napot :)

2011. jún. 20. 17:58
 29/62 TOMAtm ***** válasza:
tartanak ilyen férgeket sterilen.üszkösödésnél beleteszik a sebbe,mert kirágja a fertőzött húst és igy nem kell amputálni pl a lábadat.csak ugye elég gáz ha légylárvák csócsálnak,de még mindíg jobb mint a csontfűrész.
2011. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Bear Grylls kell felkérni reklámarcnak, ő mindig elmondja hogy a lárvákban több a fehérje mint a marha húsban, úgyhogy Amigo elbújhat az amix marhaproteinjével :D
2011. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!