Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zseni vagyok! Szerintetek,...

Zseni vagyok! Szerintetek, megtudnék gazdagodni belőle?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésnél merült fel, hogy fehérje turmix gyanánt, daráljunk le légylárvákat. Ha alapítanék egy céget ahol ipari mennyiségben legyeket tenyésztek, darálom le és adom el táplálékkiegészítő gyanánt annak lenne sikere? 95% légylárva lenne, 5% cukor tehát kb 50%ban fehérje lenne. Lehetne ez a mottóm: "Egyé bogarat, legyé kemény!"

A kérdés halál komoly, csak normális válaszokat kérek!


2011. jún. 20. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Breaking news! Inkább termeszek akkor!
2011. jún. 20. 16:42
 2/62 anonim ***** válasza:
A zsenit kissé túlzásnak érzem, de igazából bármit el lehet adni. Az alaptőkéd milyen zseniális ötletből lesz meg hozzá?
2011. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Ja amúgy teljesen steril környezetben tehát emiatt sem kéne aggódni.
2011. jún. 20. 16:44
 4/62 A kérdező kommentje:
Alaptőke... nem tudom ezen még nem gondolkodtam.
2011. jún. 20. 16:45
 5/62 Peston válasza:

Szia!


És milyen állásköröket hirdetnél meg? Körzeti légylárva-tenyésztő, körzeti légytápanyag-előállító, körzeti légykirálynő, körzeti orvos és körzeti meghízott? A 95 kontra 5 % arányból hogy jött le a végső 50%? :D


Meg miből alapítanád? Milyen eszközökkel végeznéd el? Bonyolult témakör ez, maradjunk csak a tojásfehérjénél. Az a nyerő. :)


Ui.: AGGYÁNEKIIII!

2011. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Nálad okosabbak (kb a világ 97%-a) buktak bele ennél jobb(bármi jobb ennél) ötletekkel. Nincs sok esélyed, hacsak őrült fanatizmussal és bugyuta reklámokkal nem nyomod le a torkunkon a terméked. Tudod, fogyasztói társadalomban élünk, hitesd el hogy kell, és megvesszük. Nem is kell elhitetni, elég ha utalsz rá, mi bemeséljük magunknak. Lassan vennék a cuccodból. Van eladó? :D
2011. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Kedves peston! A légy is csak kb 53% fehérje :) Nem tudom rád max csak a reklámot és weblapot bíznám. Meg kéne kérdezni valami fogyasztóvédelmi bizottságot milyen lépéseket kéne tennem és kiket kéne alkalmaznom.


Hát nem hinném, hogy lenne türelmem egyelőre 1kg legyet összeszedni szóval még nincs :D

2011. jún. 20. 16:50
 8/62 anonim válasza:
ki enné/inná ezt meg? FÚJ! a zseni kifejezés télleg túlzás.. és mire lenne mindez jó?? -.- :D a légylárvákban van egy csomó betegség, és az egészségügyisek sem engednék meg
2011. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Steril környezetben lenne, amúgy meg pont az egészségügy alkalmazza őket, a fekélyeken :D

Mire lenne jó? Az olcsó jó fehérjeforrás minden testépítő álma :)

2011. jún. 20. 16:56
 10/62 anonim ***** válasza:
89%

mark86


Én a kreatív reklámmenedzser állást vállalom.

Monster Fly Nutrition (scitec team)

http://www.youtube.com/watch?v=9MDFan__QXg&feature=related

Sima levélből lehetne kipattintani a legyet mint a gyógyszert,lesz lárva protein por,darált szöcskéből meg NO fokozó!

Aszalt feketeözvegyből meg piacra dobunk egy hardcore Tesztó fokozót. Meg lehet csinálni...

2011. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!