Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zseni vagyok! Szerintetek,...

Zseni vagyok! Szerintetek, megtudnék gazdagodni belőle?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésnél merült fel, hogy fehérje turmix gyanánt, daráljunk le légylárvákat. Ha alapítanék egy céget ahol ipari mennyiségben legyeket tenyésztek, darálom le és adom el táplálékkiegészítő gyanánt annak lenne sikere? 95% légylárva lenne, 5% cukor tehát kb 50%ban fehérje lenne. Lehetne ez a mottóm: "Egyé bogarat, legyé kemény!"

A kérdés halál komoly, csak normális válaszokat kérek!


2011. jún. 20. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Mark fel vagy véve! De nem lehetne szöcske helyett tücsök? Abból több van itt falun.
2011. jún. 20. 17:02
 12/62 anonim ***** válasza:

mark86


a szöcske nagyobbat ugrik ezért kell NO fokozónak.

Tücsök meg zenél abból max pihenéshez tudunk valami terméket kiagyalni...

2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:

Hát ha egy bizonyos állat ürülékéből !(aminek hirtelen nem

ugrik be a neve) kávét készítenek akkor ez is beválhat.

Persze most mi lenyúltuk az ötletedet :D.

Milyen eljárással akarod kinyerni a legyekből a fehérjét?

Elég kis mini egyedileg tervezett gépek és komputerek kellenének hogy ezt megvalósítsd.

2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Minek azt kinyerni? A sztyeppén rohangáló busmanok is ezt eszik szóval a többi része is ehető :D be a turmixba azt kész! Hmm... jobb leszek mint norbi :) még nekem nem csak lárvarudim hanem ganajkávém is lesz!
2011. jún. 20. 17:07
 15/62 anonim ***** válasza:
Képzeld csak hogy nézz ne ki az kiírva légy protein :D.
2011. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
A cece legyekből is kiakarod nyerni?
2011. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Jaja, szerintem meggyőző lenne :D Amigo edzőbát kéne megkérni reklámarcnak! Lenne egy kis reklám ahol őt látnánk edzés közbe majd ahogy felhörpint egy adag légyturmixot majd bevágja: az igazi férfiak ezt isszák! XD
2011. jún. 20. 17:16
 18/62 A kérdező kommentje:
Jaja, lenne több féle, mondjuk lehet nem ártana ízesíteni a cecés lehetne a málnás :)
2011. jún. 20. 17:17
 19/62 anonim ***** válasza:

Alapvetően jó ötlet, de szerintem a világ még nem elég érett hozzá.

Bár nekem semmi bajom sincs a rovarokkal, de az emberek legnagyobb része nem hajlandó ilyesmit enni. Éppen ezért ne írd rá, hogy pontosan miből van, hanem csak olyasmit, hogy "természetes eredetű fehérje" vagy "állati eredetű fehérje". Igaz, szerintem ez a dolog 15-20 éven bellül meg fog változni, úgyhogy kicsit később már mehet az eredeti ötlet is.

Bár, burkoltan bele lehetne foglalni a marketingbe így is, például a márkajel lehetne egy hangya, a termék neve pedig "Ant" (Hangya) "Ant Power"(~hangya erő) "Hive"(hangyaboly, kaptár) és a szlogen valami olyasmi, hogy "Hogy te is felemelhessd a súlyod 50 szeresét" vagy valami ilyesmi.

2011. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 TOMAtm ***** válasza:

hmmmm...szerintem igyis valami ilyesmit eszünk.

egyszer láttam h ÁÁÁmerikában valami kínai busa vagy mi úgy elszaporodott a vizekben h a motorcsónak 'megfeneklett' a halakon.jó nagy dögök voltak.az amcsik nem eszik meg mert tele van szálkával.erre levillanyozták őket,egy muki teherkocsikkal elvitte,csinált egy gépek ami 'hallisztet' csinálta a halakból és eladta állateledelnek.genyó sok lóvét keresett vele,az állam fizetett mert eltakarította a dögöket amik elszaporodtak a folyókban,a marhatartók fizettek a tápszerért és még a horgászok is örülhettek.

2011. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!