Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány százalékosnak kell lenni...

Hány százalékosnak kell lenni a testzsírszázaléknak, hogy látszódjon a hasizom?

Figyelt kérdés
14/L vagyok.20%-os a testzsírom, gondolom még bőven le kéne csökkenteni, hogy kockás legyen a hasam, meg persze sokat kell még edzenem, mert még csak fél éve járok konditerembe.Hány év múlva fog látszódni a hasizmom?Minden álmom, hogy kockahasam legyen.
2011. jún. 19. 13:23
 1/7 °:Amigo:° ***** válasza:

:-O

Minek?

2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Amigo te versenyző vagy?

2011. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom 10% vagy az alá
2011. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor nekem soha az életbe nem lesz kockahasam, mert azt fenntartani nem hiszem, hogy könnyű.
2011. jún. 19. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőnél teljesen másképp van , fix hogy nem lenne egészséges számodra 10 alá menni, 15öt mondanék annyi még csak csak, de minél többet edzel és minél kevesebb lesz a testzsírod annál inkább elhúzódik majd a menzeszed is
2011. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt még mielőtt temetnéd a kockáid :)


[link]

2011. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Nagyon jó cikket ajánlottál!

Minden szava igaz (egy kedves kollégám írta)


De mi köze a has edzésének a testzsírszázalékhoz?

Figyelmetlen vagy, esetleg nem fogod fel, amit olvasol ?!


Ismerek jópár hölgyet, akik versenyeznek fitness forma, bodyfitness vagy testépítő kategóriákban.

Nagyon kemény diétával (és némi gyógyszer rásegítéssel) el tudnak érni 10 % vagy az alatti testzsírt.

Egy nő hormonrendszere ekkor már- mondanom sem kell- teljesen megborul, hónapokig is eltart, mire helyreáll.

Versenyszezon után senki nem tudja -és nem is akarja -ezt a formát megtartani.

Megmondom őszintén, nem is tetszik nekem sem, mivel a zsír mindenhonnan lemegy, ezért ha pl. nincs megfelelő comb, fenék izomzatod, az alakod nem lesz valami csodás.

Az arc vonásain is meglátszik az alacsony zsírarány, gyakran beesett, csontos arc alakul ki ilyenkor (igaz csak átmenetileg).

14 éves korban pedig erről kár is álmodozni.

Felejts el!

2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!