Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos, kockahasról van szó,...

Fontos, kockahasról van szó, tudom, sok van, de nincs időm végig nézni. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tudnék leghatékonyabban nyár végére kockahasat elérni?12 lány vagyok,fitnessezek,szóval sokat edzek,aránylag izmos is vagyok.164 cm,54 kg.Tudom,hogy először zsírt kell égetni meg diéta,de én 12 évesen nem tudok magamnak diétát összeállítani. Aki tud diétát,vagy interneten testépítőt,aki tud segíteni,az írjon!És,hogy naponta hány és milyen féle felülést csináljak,ha diétáztam.És miből,mennyit,mikor egyek.Tudom,sok ilyen téma van,de egyikben sincs semmi lényeges.Bunkó válaszokat,köszi nem kérek.Aki tud segítsen,sürgős!Köszönöm!


2011. jún. 18. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam,hogy valaki szakembert,aki tud ajánlani valamit,nem úgy mint egy edzőteremben. :P =)

Köszi!

2011. jún. 21. 09:57
 12/13 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Szakember kell? neked? bazz előtted millióbillió nap hogy csináljad a lábemeléseket..."Naponta hány és milyen féle felülést? :)) ülj fel az asztal tetejére, majd szálj le , megint ülj fel! naponta 3x 20 felülés és akkor meglesz az eredmény..amugy a vadiúj kockahasaddal pasizni akarsz, vagy a 9 éves kis pinavirágoknak tetszelegni, hogy "nekem kockásabb he!!"?
2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem,nekem tetszik a kockás has,és olyat szeretnék,köszi a furcsa választ,de már kész a kockahas. XD
2011. jún. 24. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!