Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fontos, kockahasról van szó,...

Fontos, kockahasról van szó, tudom, sok van, de nincs időm végig nézni. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tudnék leghatékonyabban nyár végére kockahasat elérni?12 lány vagyok,fitnessezek,szóval sokat edzek,aránylag izmos is vagyok.164 cm,54 kg.Tudom,hogy először zsírt kell égetni meg diéta,de én 12 évesen nem tudok magamnak diétát összeállítani. Aki tud diétát,vagy interneten testépítőt,aki tud segíteni,az írjon!És,hogy naponta hány és milyen féle felülést csináljak,ha diétáztam.És miből,mennyit,mikor egyek.Tudom,sok ilyen téma van,de egyikben sincs semmi lényeges.Bunkó válaszokat,köszi nem kérek.Aki tud segítsen,sürgős!Köszönöm!


2011. jún. 18. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időm válaszolni.
2011. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mark86


rázzad erre napi 3x.

Sok sikert!

http://www.youtube.com/watch?v=TZQ5b0iFPLc

2011. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló b+,akkor minek írtál?

2. válaszoló kössz,sokat segítettél....-.-'

2011. jún. 18. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy egy kis 12 éves suna vagy jó nagy a pofád.
2011. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Tessék, én mindent elkövettem, próbáltam egy jó kis programot összeállítani: [link]
2011. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj drágám leírtam a véleményem...úr isten...gyökerek vtok. xD
2011. jún. 18. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó,nem akarok szemét lenni,bocsi,de nem írnak/írtok olyat hozzá,hogy mit egyen vagy ilyenek,akkor meg miért olvassam el mindig ugyanazt,hogy diéta,mert alapjába véve kocka hasa van az embernek. És téll.nincs időm,most csak azért,mert kórházban vagyok,lábműtéttel,so...
2011. jún. 18. 20:31
 8/13 anonim válasza:
Ideges vagy?Tessék egy cigi : ()__________))))____) 12 évesen nem kell speckó étrend, étkezzél egészségesen és sportolj sokat, pl fuss, azzal elégeted a felesleges zsírt.Főleg ha sérült vagy akkor miért sürgős?Ha sérült vagy akkor pihenned kell, ez így működik.Erősíteni akarod a hasadat?Az király, tedd azt.De nem lesz kockahasad, 12 éves vagy és lány, milyen kockahasat akarsz, meg minek egyáltalán?Csinálj nyújtott lábemelést függeszkedésben,az egy király gyakorlat,de majd csak ha felépültél.Szívesen.
2011. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert,annyira nem vagyok. Ismerek sok 9 éves kiscsajt,akinek kockahasa van. Oké.Köszönöm,ari vagy,hogy normális választ írtál. =) és nm vok ideges.
2011. jún. 18. 20:44
 10/13 anonim ***** válasza:

interneten testépítő?? azt hogy ?:D am a viccet félretéve nemhiszem h már 12 évesen rá kéne szoknod a csirkerizs étkezésre :) ne egyél mekiss zart, burger kinges szart, kajálj egézséges dolgokat, és olvasgasd ezt

[link]

2011. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!