Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után? (Kérdésed túl...

Edzés után? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

edzés után a tejsavó izolátum mellé a nap közben ivott táplálék kiegészítő azis fontos?

mert ezek nagyon drágák ésha megvenném a tejsavót milyen tápkieget vegyek mellé nap közben és mikor igyam???


2011. jún. 18. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Felkelés után és lefekvés előtt kell ilyeneket iszogatni.. Illetve edzés után.. Ha este edzel akkor értelemszerűen egy adagot meg lehet "spórolni". Igazából, több hátrányt jelent az, ha nem iszol egyáltalán, mintha, túl sokat innál. Ezzel arra célzok, hogy aki normálisan fogyasztja ezeket annyiszor amennyiszer maximálisan fontos lenne, nem fejlődik sokkal látványosabban, mint aki csak így viszi be, mint ahogyan azt én leírtam, tehát napjában 2*... Ellenben, ha egyszer sem iszol az igen nagy hátrány és picit butaság is, mert a fejlődés mértéke igen csekély és nagyon lassú is lesz!

Az, hogy mikor mit igyál majd leközli más.

Én myomax-ot iszom reggeli után és 100% Whey Protein Prof-fot edzés után illetve lefekvés előtt attól függően, hogy mikor mentem edzeni...

2011. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mark86


Tévedés! A szilárd kaja a fontos.

A csirke drága,a tápkieg viszont olcsó.

Reggel igyál tejsavót zabbal,edzés után dextrózzal,este meg lassú felszívódású fehérje,de ha mondjuk este tudsz túrót enni akkor nem kell.

2011. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Edzés után tejsavó, ha napközbe megvan a fehlrjebevitel akkor semmi gond. REggeli tojásfehérje este meg túró!
2011. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!