Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Acesulfam-K - dobjam ki? :O

Acesulfam-K - dobjam ki? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Huh, hogy én mit találtam ma! A minap reggel unalmamban nézegettem a BioTech 100% ISO WHEY cuccomat és megtaláltam rajta egy igen érdekes összetevőt: ACESULFAM-K!

Már régen is hallottam, hogy mennyire rossz, de most találtam még valamit róla. Nagyon durva.


"Még rosszabb, mint az aszparatám és a szaccharin (bár a többi sem jó!)...

Ezt az adalékanyagok nem tesztelték megfelelően. Az Amerikai Élelmiszer Ellenőrzési Hivatal (FDA), aki először engedélyezte a szert, olyan teszteredményekre támaszkodott, amelyek még a saját követelményrendszerüknek sem felel meg. () Az állatkísérletek eredménye az volt, hogy rákot idéz/het/ elő, és ez az embereknél is megnövekedett veszélyforrás...

90 országban engedélyezett ez az anyag. Sokkal, de sokkal olcsóbb, mint a cukor."


Ez nagyon kemény. Most mit csináljak ? Dobjam ki a francba ? Van egyáltalán olyan fehérje shake amibe nincs ez a sz.ar Acesulfam ? :/



köszi!!


2011. jún. 17. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszélyes anyag!! Küldd el nekem, szakszerűen meg kell semmisíteni, el tudom intézni, magad ne próbálkozz vele, mert bajod lehet belőle. Vannak amikben nincs persze, olvasd el az összetevőket neten.
2011. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na most nem azért.. viccen kívül. ez tényleg egy káros anyag?
2011. jún. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!