Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen? (spárgáról van szó)

Van ilyen? (spárgáról van szó)

Figyelt kérdés
meg szeretném tanulni a spárgát.de úgy szeretném h jár hozzám tanár vagy én járok hozzá,mert háát nem vagyok vmi szorgalmas típus:S.van ilyen?hol lehet megkérni??mondjuk ismerősömnek a húga 3.os és megtanulta magától úgy h van a sulijukba egy rozoga kerítés és szünetekben folyton felrakta a lábát és kb. 5percig úgyhagyta.nekünk viszont nincs ilyen a sulinkban és am is szünet vaan.:S nem tudtok jó tippeket honnan szerezhetnék olyasmit mint a kerítés vagy a spárgához kapcsolódó tanácsokat?v hogy honnan lehetne olyan tanárt keríteni aki csak a spárgát tanítaá meg?:( vagy akár egy balett oktatás kb.mennyi?általában véve az jó?(bocsi a sok kérdésért:S nem tudom mit csinálhatnék)
2011. jún. 15. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Ahhoz, hogy megtanuld, fokozatosan kell nyújtani a szalagjaidat és az izmaidat, különben "szétszakadsz". Kb. hasonló módon, mint a kiscsaj tanulta, terpeszbe állsz, és lemész olyan mélyre, ahol nem fáj nagyon, de érzed, hogy feszül. Óvatosan rugózhatsz is, úgy is maradhatsz, és ezt gyakorold, időnként menj egyre mélyebbre. Nyújts sokat, hajolgass zárt, nyújtott lábbal előre, illetve terpeszben is előre nyújtás!
2011. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

Ebbe mindent leírtam, amire szükséged lehet.

2011. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!(:
2011. jún. 15. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ha gondod adódna, írj nyugodtan!
2011. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!