Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgások vannak,...

Milyen mozgások vannak, amivel feszesíthetném a testem?

Figyelt kérdés

Bár van rajtam pár kiló súlyfelesleg, nem szeretnék fogyni, mert tetszik az alakom. Csak nem elég feszes. Olyan "lötty"-nek érzem... A fenekemnél pedig van egy kis narancsbőr is. Milyen mozgást ajánlotok?


16/L


2011. jún. 15. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük elsőnek az okokat:

Miért lötty a tested? Mert viszonylag sok zsír elfedi az izmaid. Hiába nem vastag a combod/kezed/feneked akkor is zsíros vagy. Vegyünk 2 tök átlagos fiút, mind a kettő 175cm magas és 80kg. Az egyik focizik a másik wowozik. Mind a kettőnek közel ugyan akkora a combja, de fogdosd őket végig.


Tehát a célod: izomtömeget növelni és zsírból fogyni.


Mit kell ezért tenned? Egyszerre úgyse fog a kettő sikerülni (illetve de, de ez alhanyagolható mennyiség).

Szerintem kezd el sportolni, mivel nem igen akarsz fogyni elsőnek ne változtass az étrendeden, majd lesz ami lesz alapon. Viszont a sport az legyen sport ne otthoni ugrabugra. Menj el küzdősportot tanulni, vagy röplabdázz vagy nem tudom mihez van kedved.

2011. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a feszesítést is nem tudom ki találta ki, eszem-f@aszom megáll. Azért nem vagy feszes mert zsír van rajtad, zsírszöveten mit akarsz feszesíteni. Most akkor tetszik az alakod vagy löttyedt vagy? Neked a löttyedt tetszik? Akkor mi a baj?
2011. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úúú... nagyon komoly! mindkét válaszban ott a pont!

1. én is küzdősportot akartam írni, alap :) (meg harcművészetet)

2. Gregx jól írta. zsíron nincs mit feszesíteni. alatta az izmokat erősítheted (és itt már inkább az ő szakterülete) de súlyzós edzéssel is, sajátsúlyos edzéssel is, mint fentebb írtuk harcműv vagy küzdősport edzéssel.. és az úszás is egészséges.

2011. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

küzdősport egy lánynak? na, neee!!

különben is egészségtelen sport.


inkább úszni, futni menj el, és súlyzózz.

2011. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor harcművészet.

amúgy nagyon kíváncsi lettem az utolsó hozzászólás mögötti érvekre.. :))

írok én is: küzdősport pl. kckbox, tájbox = fittness. ezért vezették be M.országon, nem is azért mert kemény :)

2011. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

sok gerinccsavarással jár ez a sportág, nem való a nők érzékeny gerincének, és egyoldalú izommunkával, ez sem egészséges.

és nem hiszem, hogy bármelyik nőnek is kedve lenne a durvasághoz, pl. egy dobásnál, mikor a földre esik, igaz, hogy tompítják az esést, meg megvan a technikája, de akkor sem kellemes.

és akkor még húzogassa fölfelé a nadrágját, mikor félig lecsúszik a hátsójáról, amikor mondjuk a földre kerül.

illetve harc közben a mellét is megüthetik, belekaphatnak, szóval abszolút nem jó ötlet nőnek az ilyesmi.

2011. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én most tényleg tájboxra gondoltam, ahol nem menne fullkontaktba. és persze nincs dobás.

vagy harcművészetben itthon naaagyon elterjedtek azok, ahol ugyan a mozgás megvan (tádám) de nem érnek egymáshoz (tádám).

és váltott állásban edzünk, ez is alap, jobb helyeken. a gerinc csavarásra nem tudok sajnos reagálni, hülyeséget fölösleges lenne írnom.. nem értek annyira hozzá.. nem gondoltam hogy az ütésekkor egy törzs fordítás úgy megterheli a gerincet..

2011. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Valójában helytelenül írtam, nem a testem a lötty, hanem a bőröm!
2011. jún. 15. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Forever Living Products valamelyik kollagénes krém...

a bőrt is izommal kéne kitömni, hogy ne legyen laza. konkrétan akkor fehérjedús étrend és súlyzós edzés.


most nem linkelem be a szokásos builder.hu-s linkeket, a sportos testépítős kérdések 1/4-ében ott vannak.

2011. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!