Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje (por) roncsolja a...

A fehérje (por) roncsolja a májunkat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 00:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez a nyers erős sz@rság lett a divat most? Mindenhol ezt olvasom.
2011. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

mark86


mondom hogy a fegyencg.ci f@szságaiból ered! :D

ne menj terembe mert felfújnak,gyengék a testépítők,szintetikus vitamin,kox...stb

üzlet,amit többen benyalnak mint norbi hülyeségeit!

2011. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 TOMAtm ***** válasza:

na ha a fehérjétől lehetne hízni akkor nem a legjobb diéta lenne a fehérjediéta asszem.

az a k*rvahülye,aki aztmondja h egy kiló jóóó zsíros tarja(amit amúgy megeszek,csak tudom h nem a legjobb) nem károsabb sokkal mint egy 90%ban proteint tartalmazó turmix,na az nyugodtan elmehet a pics*ba.

nyers erő?az mi?ja és mellesleg kit érdekel?én testépítő vagyok,le se szarom h mennyi kilóval edzek(ami azért még mindíg jóval több mint egy akármilyen erősgyerek próbálkozása).az érdekel h a tükörben milyen jól néz ki a testem,nem érdekel az erő(azon már túlvagyok vagy 5 éve,h izgasson mennyi meg bele 130ba).most lehet azt mondani h persze felfújt izom,nem izgat,a térfogatnövelésnek szenteltük magunkat és én ezzel ki is vagyok békülve.

kérdező: a májad a pia meg a gyógyszerek roncsolják,meg a műanyag mekiskaja,meg a teszkós yoghurt pl.

2011. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert egy doki mondta miközben nézte a vérképet, valami magassabb volt a szokásosnál és mondta ez lehet az edzőtermekben árult fehérjéktől is...
2011. jún. 14. 22:12
 25/28 anonim ***** válasza:

mark86


nem mondtam még hogy az orvosok szellemileg visszamaradottak a témához???????????

2011. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

nem mondtad még, itt.

sajna kérdező, ez van. egy orvos sokszor akár egy ciklotron tervrajzát is nézegethetné a vérképed helyett, ugyan olyan eredményességgel.

2011. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ténylegesen magasabb volt, de ez nem jelent bajt. Például edzés utáni turmixt követően vennének várt valakitől a vércukorszintjére az orvos már haza se engedné...
2011. jún. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

pff.. kajálás után.. pláne egy ilyen "glikémiás index"-szel rendelkező étel után mint egy ilyen turmix lehet, nem is csoda. amúgy jó a példa!


ha érdekel még valamit, akkor így kutyafuttában leírom, hogy azok a betegségek mint pl. a köszvény jellemzően tényleg a túlzott húsfogyasztástól alakult(ak) ki, de olyan tagoknál akiknek kur.vasok pénze volt de ettől függetlenül lövésük nem volt róla mit kellene enni.

húst ettek, de CH forrást nem vittek be kb. mert minek.. azt tudjuk hogy a szervezet energiaellátásához pedig kell szénhidrát, bőven. szóval a szervezet ugyan tud energiát nyerni a fehérjékből, normál esetben csak elkotóira bontja (aminosavak) és ezeket felhasználja, de ha nincs más tápanyag, (nem akarok hülyeséget írni, de ketolízis áll be?) fehérje égetés során sok olyan anyag keletkezik, ami igenis megterheli a testet, lassan ízületi fájdalmakhoz, a VESE (és nem a máj) károsodását okozza. ennek semmi köze a fehérje tápkiegekhez, ennek az emberi idiotizmushoz van köze.

2011. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!