Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje (por) roncsolja a...

A fehérje (por) roncsolja a májunkat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 00:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nyers erő-nél tiszta erőre gondolok


Pure strength :DD

2011. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

mark86


én tudom! egy olyan szó amivel egy olyan ember keres lóvét,miközben a sitten a könyvtárban ült és testépítő könyveket lapozgatott. Vörös Zöliban biztos nincs nyers erő..

2011. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen, roncsolja a "(por)"... fogyaték
2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem értem én ezt. Nyers erő = disznóhús

Nem nyers erő = fehérje por

DE

Fehérje por = disznóhúsban lévő fehérje

Mi van?

Paul Wade nem azt mondja, hogy ne igyál turmixot, hanem azt mondja, hogy a szabad súllyal végzett gyakorlatokkal sokkal jobb funkcionális erőre tehetsz szert, mivel a konditerembe pl fekvenyomás nem épp egy életszerű helyzet. Arról nem beszélve, hogy Wade fontosnak tarja az ízületek erősítését amit kezdő kondisok leszarnak aztán majd jön a mért kattog mért fáj miért... ? Az a legjobb ha Kondizol és Wade bácsi gyakorlatait is végzed! Emellett tolod a turmixokat lefelé minden edzés után. Aki mást mond az vagy hülye vagy nem ért hozzá.

2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Bocsi nem szabad súly hanem saját súly... korán van még.
2011. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
csak az a baj hogy a legtöbben azért mennek edzeni hogy jól nézzenek ki.. senkit nem érdekel hogy hogy éred el meg mennyire életszerű.. azt ki nem sz@rja le?
2011. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

10:27

gyorsan egy "te állat" oda is. csak hogy ha már nem tudjuk hol élünk akkor legalább tisztában legyünk egymás alap biológiai csoportjával.


bár te különleges fajta lehetsz, ha fehérjétől hízol. vagy csak valamit nagyon sz.rul csinálsz, esetleg.

a nyers erő meg csak a fejedben létezik. hogy vannak-e vele tündérek és szellemek, azt megint csak nem tudhatom :)

2011. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondtam, minek fehérje ha máshogy is be tudod vinni a szervezetbe. Pl: megfelelő étkezés


Amúgy én spirituális vagyok de a másik kérdésnél megválaszoltam mit értek ez alatt hogy: "Pure Strength"


Nah fejezzük be. :DD

2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

melyik másikon? csak nem több síkon írunk egyszerre? :O

pedig érdekelne miben vagy spirituális.

a fehérjekészítmények szerepéről még nem olvastál? röviden annyi, hogy gyorsan felszívódó fehérjék, így edzés után gyorsan tápanyagokhoz juttathatod a tested (ez esetben fehérjéhez) ezzel segít, és ezzel más mint egy hús.

2011. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

mark86


.............................

2011. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!