Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből valami?

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kigyúrt lenni, csak átlagosan izmos (pillanatnyilag nulla szinten vagyok. Nem kövér, nem sovány, nulla izom. Az elgondolásom a következő: napi 50 fekvőtámasz (a lábaim a föld felett kb egy méterrel) és napi 50-80 hasprés.
2011. jún. 12. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez ilyen nő szindróma... Nem súlyzózok mert akkor úgy fogok kinézni mint Iris Kyle...
2011. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, amikor azzla kezdik hogy nem akarnak kigyurtak lenni, csak izmosak,l úgy írjunk edzést meg kaját.


Peersze, ha 3*8 helyett 4*8-at csinálsz akkor jövő keddre Ronnie Coleman lesz belőled, különben meg nem.

2011. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Fegyencedzés - Ez a címe annak a könyvnek amivel funkciónális erőd lesz ( lesz izomnövekedés is..!! ) nagyon sok hasznos dolog van benne , és csak a saját testsúlyodat használod azaz nem kell hozzá semmi. Ja és ettől garantáltan nem leszel kigyúrt.. Paul Wade írta. Neten a libri.hu-n megrendelheted... kiszállítással kb 4000 ft. ha úgy csinálod ahogy írja 3-4 éven belül tökéletesen tudsz 1 lábas gugolást, 1 kezes fekvőtámaszt, 1 kezes húzódzkodást , Lemenni hídba és felállni belőle , Lábadat fejed fölé emelni függeszkedésbe lendület nélkül , kézenállásból 1 kezes fekvőt lenyomni... Hajrá!


1-2 inspiráció : fegyencedzes.blog.hu

mesterhatos.blog.hu

2011. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
vagy letöltöd pl ncore-ról ingyen:D
2011. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De milyen fasza érzés a kezedben tartani ^^ Persze az is egy okos megoldás :D


Amúgy ide feltöltöttem azt a .torrent fájlt amivel elindíthatod ncore-os tracekerrel ennek a könyvnek a letöltését..


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:D:D:D
2011. jún. 12. 19:52
 17/17 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Valóban a fegyencedzés a legjobb megoldás...de ha nincs hozzá türelmed és kitartásod, akkor csak annyit ajánlok, hogy a hasprés helyett lábemeléseket csinálj, és akkor nem egy szellő kockahasad lesz, hanem sok idő után bazira erős hasizmod, és legalább annyira kemény derekad..(kockahas helyett inkább egy téglafal lesz ott ha sokat és jól csinálsz) jah és én a helyedben nem hanyagolnám el az alsótestem..guggolás guggolás guggolás, mert az erő nem a melledben vagy a hasadban van..(tudom.. azt írtad izom kell, nem erő..:)) mindegy...) és ez a "Nem szeretnék kigyúrt lenni, csak átlagosan izmos" duma tényleg untató már..
2011. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!