Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés most akkor hogyan?

Fegyencedzés most akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Elkezdem a fegyencedzést jövő héttől, de van pár dolog amit nem értek.

Egy héten háromszor edzek, de ami a könyvből számomra nem derült ki hogy egy lépést meddig csináljak?

Volt egy rész ahol írt egy példát egy jó és egy rossz edző között és ott valami ilyesmit írt hogy:

"az első lépés után a 2. hónapban áttért a 2. lépésre...egy év alatt a 5. lépésre."

Na most akkor mivan? Én nem akarok egy évig a falon "fekvőzni."

Tehát egy nap pl. a fekvős napon megcsináljam az összes lépést? Vagyis hogy az egykezes még nem fog menni, de a többit megcsináljam az előírt ismétlés/sorozatba?


2011. jún. 11. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Van ott egy fejlődéstáblázat, hogy ha megcsinálsz ebből x sorozatot x ismétléssel, akkor tovább mehetsz a következő gyakorlatra. Persze csak ha helyesen csinálod...
2011. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az átka, a netről letöltött könyveknek, hétfőn elmegyek megvenni!
2011. jún. 11. 15:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Na oké, megvan a dolog. Tehát pl. a fekvőnél az első lépésnél a cél 3x50 és amikor megvan akkor a következő FEKVŐS edzésnél mehetek tovább igaz? Szóval nem úgy ha én most lenyomom akko már aznap?
2011. jún. 11. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez gondolom a te egyéni döntésed. Azt azért vedd figyelembe, hogy a börtönben senki sem siet sehová...
2011. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Netten találsz hozzá segítséget pl convict.blog.hu. Netten ugyanaz a könyv érhető el, mint ha boltba vennéd.
2011. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon könnyű az egyik lépés,akkor is csináld legalább 1 hónapig,mielőtt lépnél a következőre.
2011. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó! Valami ilyesmire voltam kiváncsi, hogy akkor most konkrétan meddig kell egy lépést csinálni! De mellette más napokon lehet edzeni keményebben is, mert azért az elején ebbe nem igazán fogok elfáradni, sőt megérezni sem nagyon fogom...
2011. jún. 11. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Én igy csinálom:


1-2.gyakorlat 3hétig (pl:fejenállás.varjútartás)


ha letelet a 3 hét és meg tudom csinálni a haladó szintet varjútartásból akkor megyek a következőre


1.gyakorlat fejenállás (bemelegités)

2.gyakorlat +3.gyakorlat 3hétig aztán


2.gyakorlat (bemelegités)

3.4.gyakorlat 3 hétig és igy tovább

2011. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy amint egy gyakorlatból képes vagyok végigtólni a haladó szintet (pl. 3x50 fallal szembeni fekvő), a következő edzésnapon térek át a következőre.. azt írja a könyv,hogy ahogy megtudsz csinálni egy gyakorlatból haladó szintet helyesen, akkor ne csináld ugyanazt tovább, hanem lépj, mert onnan már az erődet nem növeli csak az állóképességet.
2011. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!