Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap volt egy kérdés. Ezt...

Tegnap volt egy kérdés. Ezt mennyi idő elérni?

Figyelt kérdés

Na szóval tegnap volt ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Mennyi idő elérni egy hasonló izomzatot mint a srácnak van? Ill. a csajok megnéznek már egy fiút hasonló kiállással? (Tudom annyira nem izmos a srác, de elég deltás stb.)


2011. jún. 10. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ , hogy hány kg vagy, ha sovány vagy akkor 2hónap kb, ha ducibb akkor már nagyobb darab leszel tőle ha elkezdesz tömegelni
2011. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az átlag tini testalkatot veszünk alapul,ami a nyurga csontváz,akkor tömegnövelő étrenddel,heti 3 egész testes átmozgató edzéssel kb 3-4 hónap ez.

Hogy megnézik-e nem tudom,mert ebből pólóban,ingben semmi nem látszik,eléggé vékony.

2011. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:

nemhinném h a csajok erre buknának,szerintem ha ez az alkat nyerő is egy lánynál akkor az a: azért van mert helyes a fiú.b: lóvés. c:hasonlít a mizus gyerekre vagy SPre.

minnyi idő alatt lehet ezt elérni:mi az alap,miből akarod elérni? ha azt írom 10 akkor az jó,vagy azt kérdezed vissza h mi 10,hét,hónap ,év?látod ezt is viszonyítani kell valamihez.

nekem pl már soha nem lesz ilyen alakom.a tiedet meg nem láttam.

2011. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hasonló izomzatot? ez nem izomzat ez egy átlagos fiatalkorú srác az izomzat majd később lesz pár év edzés után..
2011. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!