Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fog lemenni az alhasamról...

Hogy fog lemenni az alhasamról a zsír?

Figyelt kérdés

felülésezek meg lábemelésezek egy ideje és látom is, hogy kisebb a hasam, de egy szintnél megállt

azt mondják olyan mozgás nélkül ahol nem indul be a zsírégetés, tehát 20-30 perc bicaj, kis futás vagy ilyesmi nem lehet fogyni

de akkor én miért fogytam? folytassam ezt és talán lemegy a hasam vagy tényleg kéne még valami más mozgás?


2011. jún. 8. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Igen kell más mozgás legjobb 40-50 perc futás. 30 perc bicikli bemelegítésnek talán elég...

2. Azért fogytál, mert izmosodtál valamelyest a felülésektől. Izom több kalóriát igényel és feltételezem nem ettél többet. Ezért fontos diétánál még a nőknek is (akik nem akarnak testépítők lenni, mert az undorító) a súlyzózás.

3. Diéta nem tudom van- e egy szót se írtál róla, szóval leírom, hogy diéta nélkül 1 idő után vagy megállsz a fejlődésbe, vagy minden izmodat leégeted.

4. Nincsen helyi zsírégetés, és a felülés/lábemelés az ég világon semennyire nem égeti a zsírt, kivétel ha megállás nélkül 40-50 percig csinálod...

Szóval heti 3x súlyzózás ( 1óra és minden izmot meg kell dolgozni ), heti 3x aerob ( 60-80 perc futás szerintem a legjobb, de biciklinél szerintem sokkal több kell, mivel az nem akkora igénybevétel.) És diéta ( sok sok fehérje, kevés ch, és kevés zsír, a kevés zsír pedig legjobb, ha telítetlen, mert azok még a fogyást is segíthetik. )

Ez a leggyorsabb módja az egészséges fogyásnak és a szép külső elérésének.

2011. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!