Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj a vállam 1-2 gyakorl...

Miért fáj a vállam 1-2 gyakorlatnál?

Figyelt kérdés
A vállam elülső része fáj mell bicepsz váll tapadási ponton. Emiatt nem tudok rendesen tolódzkodni illetve előre/oldalra emelni. A másik ami leginkább idegesít, hogy ferde pados nyomást nem tudok végezni, mert félúton kattan egyet a vállam és szúró fájdalom követi. Nem tartós szinte egy pillanat, de elég félelmetes. BB.n is megkérdeztem remélem majd Kares tud valamit javasolni, de hátha valakinek van hasonló problémája.
2011. jún. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi legalább most már tudom mivel van baj. Esetleg valami gyakorlatot tudnál hozzá mellékelni, mert olvasgatom, hogy joint-x et ajánlanak rá omega-3 at c vitamint stb. Váll edzésem kb 8 hónapja nem volt. Mondjuk tény, hogy legjobban a vállam néz ki. Lehet anno kicsit keményebben edzettem rá a kelleténél :S
2011. jún. 7. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vok.

A kezeléséről sajnos nem sokat tudok,mert ezt a fajta sérülést eddig megúsztam,pedig volt már több féle.

Ismerőseimnek volt ez a fajta gond a vállával,abból gondoltam,hogy ez a gond.

Csak azt tudom neked leírni,amit nekik javasolt az orvos.

A nehéz súlyzós edzést teljesen abba kellett hagyniuk,a mozgás amit végezhettek a falnál fekvőtámasz nagy ismétléssel.

http://www.youtube.com/watch?v=588OcplKNrg

2011. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*-1 gond/szóismétlés/
2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval orvosok hozták a formájukat. Igazából ez a 4 gyakorlat aminél fáj. A többit csinálom rendesen, de a tolódzkodást szeretem csinálni :S Remélem fog javulni. Orvoshoz egyszer kellett miatta mennem, ő 1 hét pihenőt mondott meg gyulladás csökkentőt. Akkor az a fajta erős fájdalom elmúlt, de ugyanolyan lett mint előtte.
2011. jún. 7. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
mióta edzel?
2011. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több mint 1,5 éve
2011. jún. 8. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!