Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás és gyúrás vagy...

Szálkásítás és gyúrás vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Hali! Elkezdtem szálkásítani meg minden, erre a barátom mondta hogy nehogy szálkásítsak , előtte vegyek fel súlyt, gyúrjam ki magam, mell, kar stb... de én mondtam hogy ezt így összekalkulálni sok idő lenne, arra gondoltam hogy előbb szálkásítok, kockahas stb, aztán elkezdek kondizni, fehérjét stb-t bevinni hogy kigyúrjam a testem ( mell, kar stb ugye:) ) vélemények? 176 centi vagyok és 64 kiló

16/f


2011. jún. 7. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

mark86


nagyon szívesen és sok sikert!!!

2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
11%
Attól hogy Bunny szavaid böfögöd vissza, a stílusát még nem kéne felvenned. Normális stílusban is lehet egy kezdőnek instrukciókat adni.
2011. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

mark86


az osztálytársaiddal kötözködj,ha gond van dobj privátot és megbeszéljük.

2011. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hatalmasat szakadtam. Nézd bemásolta az alapismereteket. Szerintem a srác az első oldalt se olvasta el. Megérdemli...
2011. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

mark86


ha a stílusom nem jön be akkor nyomj pirosat.

nem csak bunny létezik,van rajta kívül még normális ember(nem sok),de akiknek itt kint van a neve az általában okés.

2011. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

marknak igaza van és jogos az irónia, de kérdezőnek szerintem ebből semmi nem esett le :D

ha a kérdező akkora kretén, hogy azok után hogy mark veszi a fáradtságot és bemásolgatja neki az alapismereteket, miegymást, még át akarja gyúrni a zsírt izommá...stb.

2011. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tényleg cinkes ez a zsírt izommá dolgozós cucc xD
2011. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!