Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szénhidrátbevitel - túl sok?

Szénhidrátbevitel - túl sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Egy sovány testalkatú srác vagyok, de amióta elkezdtem edzeni és 4g/tskg szénhidrátot eszek (csak minőségi dolgokat!), pl. rizs, durum tészta, zab, azóta elég drasztikusan elkezdtem hízni és ahogy észrevettem sajnos nem izomról van szó. :S 7 hónapja edzek és elég sok zsír feljött. Ha leviszem 3 g-ra attól még lehet, hogy mindig ez lesz, a 2g/tskg meg kevés nagyon szerintem. Ilyenkor mit lehet tenni?


2011. jún. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 4g/tskg ch mellett megvan a 2g/tskg fehérje akkor nem értem, hogy hízhattál el. Ha sok zsír van rajtad csökkents 3g ra a cht és emeld 3 ra a fehérjét. Esetleg végezz aerobot, lehet azért zsírosodtál el. Ja és este ne egyél cht. Inkább hús zöldség utána meg gondolom túró.
2011. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mark86


az edzéseid intenzívek? (mármint tényleg durván kemények?)

remélem szárazon méred a cuccot! :)

2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze! szárazon. :D a fehérje pedig megvan. 2g/tskg .. hát nem tudom mi számít keménynek. rohadtul kimerülök utána és általában addig edzek amíg felbírom emelni ....
2011. jún. 7. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
miért, ha nem lenne meg a 2g/tskg fehérje akkor elhízhat az ember? :S (nem azért kérdezem - mert nekem megvan, csak ez meglepett most)
2011. jún. 7. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs elég fehérje szerintem zsírosodáshoz vezet, mivel izom nem tud épülni. Aztán lehet nincs igazam. Lényeg, hogy aerob heti 3x aztán jó lesz, de nem tudom elhinni, hogy ennyitől elzsírosodsz. Én most vagyok 5,5g/tskg chn és semmi zsír. Izom pedig szép lassan de jön :)
2011. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mark86


valamit rosszul csinálsz.

2011. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

||| Ha nincs elég fehérje szerintem zsírosodáshoz vezet, mivel izom nem tud épülni. Aztán lehet nincs igazam. Lényeg, hogy aerob heti 3x aztán jó lesz, de nem tudom elhinni, hogy ennyitől elzsírosodsz. Én most vagyok 5,5g/tskg chn és semmi zsír. Izom pedig szép lassan de jön :) |||


Lehet, hogy te alapból nagyon sovány vagy, úgy értem nem bírsz elhízni, olyan típus vagy. Azért én elég könnyen meghíztam régen amikor zabáltam a jó kis fehér kenyeret - zsömlét :DD aztán 4 évig nem ettem szénhidrátot se, max nagyon kevés rizs jöhetett az ebédhez. most 7 hónapja kezdtem el ...

2011. jún. 7. 19:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!