Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem durran be nem is fejlődik?

Ha nem durran be nem is fejlődik?

Figyelt kérdés

Bicepsz edzésénél nem durran be eléggé a karom.


Ezeket csinálom:

-Egykezes súlyzóval állva

-Francia rúddal állva

-Kalapács (egykezes)

-Scott padon (egykezes)

-Ferde padon (egykezes)


Ez szerintem elég sok gyakorlat de mégsem durran be eléggé növeljem a súlyt vagy mit csináljak hogy jobban bedurranjon ?

(Sajna csak ezeket tudom csinálni mivel a közelben nincs konditerem és nincs napi több órám a buszra várni:D)


2011. jún. 5. 21:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek! Kipróbálom a ráfeszitést a több sorozatot és a hoszabb bemelegitést is.


Utolsónak:Nem tudom hogy te mitől fáradsz ki ilyen gyorsan (lehet túl nagy súly) én emelett kemény fizikai munkát is végzek és a karom méretéhez képest szerintem nagy súlyokat is használok (de lehet hogy csak én képzelem :-) Igazából birnék ennél többet is de nem tartom reálisnak hogy a kb max 40centis karommal 20kilóval egykezezzek (pedig birom mivel napi 8-10tonnát megmozgatok lehet hogy emiatt nem tud bedurrani mivel túl van terhelve és állitólag nem tesz jót az edzésnek.

2011. jún. 6. 11:57
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet melód miatt túl van edzve...
2011. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megmondom mitől fáradok ki ilyen hamar, mert én jól csinálom. A bicepsz kicsi izom, ennek ennyi kell.
2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom....lehet nem csinálom tökéletesen de szerintem nem lehet "elbaszni" elvileg a lényeg hogy ne kapkodva csináljam a gyakorlatot és feszitsek rá nem?


De szerintetek 175centi 75kg 40es karhoz kevés az egykezes 15kg kétkezes (francia rúd) 28kg ? avyg ez mindenkinél változó ?

2011. jún. 6. 13:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Súllyal tuti nincs gáz. De az is fontos hogy könyöködet feleslegesen ne mozgasd bele, és a válladat se használd stb...
2011. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki: Neki dőlsz egy falnak, kis terpesz kicsit behajtod a térded, és a combod előtt tartod a súlyt és így bicepszezel. Hülyén hangzik, de ténylegesen csak a bicepszedet tudod megdolgozni ilyen pozícióba, és a derekad se vágod gallyra.
2011. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
agy izom kapcsolatod tuti nem tökéletes, nem az a lényeg, hogy felemeld, hanem csak bicepszből és érezd, hogy összehúzódik és a csúcsösszehúzódást, de ezt csak te érzed milyen módon érzed, lehet másnak totál szabálytalannak tűnik kívülről, de te úgy érzed, akkor úgy a jó. a súlyokkal nincs gond, sőt, lehet még egy picit sok is, próbáld meg, hogy kisebbel csinálsz 30as sorokat pl. Ha rendesen csinálod pár sor után érezned kell a durranást.
2011. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!