Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teniszkonyok, Kondi?

Teniszkonyok, Kondi?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem ma mert vegre megtudtam hogy mitol faj bicepszezeskor (illetve olyan gyakorlatoknal ahol gyakran hajlik a konyokom - de leginkabb bicepsznel), az alkarom. Hat bizony teniszkonyokom van es elegge tropan van a konyokom valoban. na most nem tudom mi a teendo. le kellene allnom teljesen ? javasoltak sztreoid injekciokat a konyokombe, illetve alkarba de az nem hinnem hogy megoldja a problemat. bar fajni ALLITOLAG akkor nem fog, viszont hamarosan lehetseges hogy az ujjaimat se tudom majd rendesen mozgatni ha erre raeroltetek az pedig kinos lenne..

volt mar valakinek hasonlo problemaja?



koszi, Pete


2011. jún. 5. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen volt pár éve.Más néven csonthártya gyulladás.

Fél év volt mire rendbe jött.

Az első 3 hónapban lábazni sem tudtam,mert mindenhogy fájt.

Utána könyöktartó gumiban már tudtam lábat edzeni,hasazni,homorítani.

Az injekciót nem vállaltam,ultrahangos kezelésre jártam,meg inno rheuma krémmel kentem.

A pihentetés alatt teljesen helyrejött,most hirtelen nem is tudom melyik karom volt már.

És igen,ha erőlteted,akkor ki fog menni minden erő belőle.Én is először edzettem tovább,aztán egyik reggel nem bírtam lenyomni a kilincset.

2011. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat ez remek... :S
2011. jún. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!