Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó eredmény?

Szerintetek ez jó eredmény?

Figyelt kérdés

Nos... tegnap elmentem futni, de azt hozzá teszem, hogy kb. 15 éve nem csináltam:D

Mielőtt még azzal jönnétek, hogy "mit futkorászol te tehén":

Sportolok már jó pár éve, csak épp futni nem szoktam:)

Lány vagyok 181cm és 65kg.


A telefonomban van futás mérő és ezt mérte:

5,3km

Átlagos sebesség: 2,1m/mp

Maximális sebesség: 6,1m/mp

idő: 35,4 perc

Elégetett kalória: 333


A tempóm kb. olyan volt mintha gyorsan gyalogolnék, és közben beszélgettünk a barátnőmmel:)

Szerintetek ez a jó eredmény, vagy nagyon béna vagyok???


2011. jún. 4. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz. Bár a telefonod nem elég hogy rosszul mér de még képes azt leírni, hogy mennyi kalóriát égetsz? ez azért kicsit durva... Kíváncsi lennék a kalóriát hogy számolta ki...
2011. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ha tényleg ennyi idő alatt ekkora utat tettél meg, akkor az átlagsebességed 2,49 m/s volt, ami kb. 9 km/h.

Kezdésnek megfelel, az ideális idő egy nőtől szerintem 30 perc környékén van.

Egyébként szigetkör?

2011. jún. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Úgy méri a kalóriát, hogy meg kell adni a koromat, milyen magas, és hány kiló vagyok:D

Elvileg így számolja ki valahogyan...

2011. jún. 6. 00:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Második: Nem szigetkör, de én is csodálkoztam azon, hogy 5km jött ki, hiszen tök lassú voltam, simán ment volna gyorsabban is a futás:)

Azt hittem ezzel a tempóval akár estig elfutkorászok, és el sem hiszem, hogy ez 35 perc volt, sokkal kevesebbnek tünt, de az időt biztos, hogy jól méri:)

Nem akartam túlzásba vinni, mivel a péntek és a vasárnap az egyedüli 2 pihenő napom, elvileg ilyenkor regenerálódnom kéne, de úgy érzem, hogy ez nálam már reggelre megtörténik:DD

2011. jún. 6. 00:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!