Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi mozgás elég? Van heti 3...

Ennyi mozgás elég? Van heti 3 tesi órám és itthon szoktam 2-3x tornázni itthon.

Figyelt kérdés

Van heti 3 tesi órám(3x 45perc),itt bemelegítésként fogózni szoktunk,meg utána rendesen bemelegítünk.Ezután kosarazunk,kosárra dobunk,partizánozunk stb.És még itthon szoktam 2-3x tornáázni itthon.Nem izompacsirta akarok lenni,csak formába akarom magam tartani.:)

Ez elég?Illetve tervezem,hogy eljárok kocogni most hogy már jobb idő van.

Írnátok gyakorlatokat,hasra-combra-popóra?Egyébként 161cm és 52-53 kg vagyok,tudom,hogy nem sok én mégis néha soknak érzem ezért mozgok és próbálok odafigyelni az étkezésemre.

14/L


2009. márc. 18. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
lécci ne írjato gépeket meg ilyenek,mert nem telik rá.(azaz nem csóró vok,csak másra kell a pénz ami van.)
2009. márc. 18. 18:11
 2/6 anonim válasza:
95%

Szija :)

Én is 14 éves lány vok és ugyan így vok mint te..(vagyis majdnen) én 165cm., 55kg. vok

Sz.tem ez tök normális a mi korunkban :)

Am. én lovaglok, és ezt tudom neked is ajánlani mert az nagyon jó a popsire és a combokra mert kell szorítani a nyerget.

Vagy én még görizni szoktam..az is nagyon jó a combra :):D

2009. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

Én is szeretek korizni(gori,jégori is jöhet) és bicózni is szeretek.ha olyan az idő.

2009. márc. 18. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasra van egy nagyon jó, nem összekeverni a felüléssel!!! Aerobikon mutatták nekem is. Lefekszel. A lábadat behajlítod. a csípődet leszorítod, és a fenekedet pedig összeszorítod. Ezek közben a kezed a tarkódon, és a plafon felé emelkedsz, a laposkádig gyere fel.


Popsira: Állj terpszbe/kis terpeszbe/zárt lábbal és lent a talp/lábujjhegyen behajlított térddel csinálj úgy mint aki leül. Ezt egyenes háttal. Dugd ki a feneked.

(a / jelek azért vannak, mert mi az órán váltogatva szoktuk csinálni, ja és ha lábujjhegyen vagy, az jobban megdolgoztat)

2009. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

húh köszi ezek nagyon hasznosnak tűnnek:)

ki is próbáálom ma:D:D

2009. márc. 19. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Az étkezésen alapszik minden! Ha az rendben van,akkor meg lesz az eredménye. Fontos a mozgás,de az étkezés is legalább annyira 8ha jól akarsz kinézni)


www.body.builder.hu

Sok hasznos infót találsz,bár ez inkább testépítőknek van.

2009. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!