Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 éves 184cm 81kg vagyok.6...

19 éves 184cm 81kg vagyok.6 hónapja járok kondiba már eltoltam 2 doboz Big Banget + mellé fehérjét szedtem. Kb 3 hónapja nem szedtem semmít és alig szálkásodtam. Milyen port/tablettát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


szálkásító étrendet aerobbal!

+nem kéne egy kis izmot felszedni előbb? mi köze a big bang-nek a szálkásításhoz? edzés utáni turmix miből áll?

írd le a kajádat.

2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Semmilyen port/tablettát !

Ez nem a fogyókúra rovat, ne menj az agyhalál-közeli vidéki háziasszonyok szintje alá légyszíves!

Keress egy szakembert és írass vele személyre szabott étrendet és edzéstervet!

Hidd el, sok időt és pénzt -na meg az egészséged,- sporolsz meg vele.

2011. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:

szokták a big banget meg hasonlókat használni szálkásításkor a stimulánsok miatt, ugyebár a kevesebb ch miatt nincs annyi energia.

De sztem is a kaja pocsék nem tudom mit eszel, akkor honnan tudja bárki is miért nem fogysz??

2011. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mark86


csak arra írtam hogy a big-bang 1%-ban fontos! :)

2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 clint ***** válasza:
tudom. Nem vitatom.
2011. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi félreértettetek én nem fogyni akarok mert a big bang és a fehérje segítségével szedtem fel kb 10 kilót de nem zsírra. Én csak ezt szeretném kiszálkásítani
2011. jún. 3. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

mark86



szálkásítás=testzsír csökkentése a lehető legkevesebb izomveszteséggel!(izmosabb nem leszel)

vagy tömegelsz vagy szálkásítasz!

2011. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!