Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás közben eltud pattanni...

Gyúrás közben eltud pattanni az ered?

Figyelt kérdés
mikor konditeremben vagyok mindig azt érzem,hogy a jobb karomnál ott a könyököm másik oldalánál a hajlatba ilyen fura érzés van és néha ilyen hideget érzek 1másodpercre ott mintha érezném,hogy a vér ott folyik.
2011. jún. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor látnád a véraláfutást

amúgy meg az erek nagyon rugalmasak

2011. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen
2011. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom,Kaszás Attila úgy halt meg,hogy edzés közben elpattant egy ér az agyában.bocs nem ilyesztegetésnek szántam:)

az a helyzet,hogy nincs olyan sport ami ne lenne sérülésveszélyes,szóval minden megeshet.de rendesen be kell melegíteni előtte,

túl nagy súlyt nem szabad emelni,stb...ennyi.

nekem amúgy magas a vérnyomásom,múltkor edzettem elég intenzíven,és lüktetett a fejem,azt hittem szétrobban az agyam,úgyhogy abba is hagytam,most már nem edzzek annyira intenzíven,csak szépen lassan.

2011. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!