Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel vissza azt...

Hogyan vegyem fel vissza azt az izom mennyiséget amit leadtam?

Figyelt kérdés
75kg ról indultam sima egyszerű diétával mozgás nélkül a fogyót és most 60kg vagyok de az a sza.r hogy nemcsak feleslegből hanem izomból is sokat fogytam mert nem mozogtam így sajnos semmi alakom nem lett max csak az látszik hogy vékony vagyok és nem duci de engem inkább az érdekelne hogy hogyan formáshodhatnék hogy legyen egy kis alakom is torna az jórá (kérdezem) :)
2011. máj. 31. 20:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szóval a torna az visszahozza azt az izmommennyiséget amit leadtam vagy még odabasznék vele magamnak? :/
2011. máj. 31. 20:35
 2/11 anonim ***** válasza:

mark86


minőségi kaja,heti 3 átmozgató súlyzós edzés és aerob,pl.kocogás!

2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vagy ha gyúrok rá? az jobb?
2011. máj. 31. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:

mark86


torna általában arra jó hogy rubin répa jól keressen te meg megnyugodj hogy ma is tettél valamit/átmozgatod magad,de formásabb izmosabb nem nagyon leszel tőle!

2011. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a szar hogy ha gyúrnék akkor viszont több kalóriát kéne bevinnem de akkor meg az a szar hogy híznék mert nagyon hízékony tipus vagyok így alapjába véve szal érted... :/
2011. máj. 31. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


ezért nem mindegy hogy mit eszel,és hányszor. (6x lenne jó)

2011. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valaki magyarázza már el neki, hogy ha nem eszik rendesen a sport mellett, akkor izmai sem lesznek....
2011. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


megtennéd ha megkérlek? mert én ma már 30x leírtam és nem sok kedvem van...

:)

2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd én! Ha nem eszel rendesen a sport mellett izmaid sem lesznek.
2011. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clint ***** válasza:
a legtöbb kalória az edzés környékére kell, azaz előtte és utána. Ilyenkor mindkét esetben kizárt hogy zsírba rakódjon ha minőségi a ch.
2011. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!