Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés, melyiket vegyem?...

Edzés, melyiket vegyem? (Creatin de melyik? )

Figyelt kérdés

Elösször is 16éves vagyok.

4 hónapja kondizok heti 3-szor,amit most a nyáron 4-5-re kiszeretnék tolni.Szépen is fejlődök étrend rendben van,de szeretnék egy kis "löketet".

Eddig Jumbo tömegnövelőt szedtem,amit továbbra is fogok mert nagyon nehezen hízom,bármennyit eszem.

Creatinra gondoltam a Jumbo mellé,nah itt jön a probléma,hogy nem tudom melyiket.Néztem többféle monohidrátot is meg phx-et,ezenkívül a Crea-bomb nevű készítményt.

A kérdésem az lenne hogy ti melyiket ajánlanátok?

Több helyen is írták hogy a monohidráttal kezdjünk és ha az nem jó,akkor lépjünk tovább,de ha a phx vagy a crea bomb hatásosabb akkor már szeretnék egyből azzal kezdeni.

És ha tudnátok mondani pontos fajtát is ami nektek bevált megköszönném.

Illetve milyen multivitamin kéne,mert ezt is mindenhol olvasom h nagyon fontos meg minden,és értem én hogy fontosak a vitaminok,de ez látványban is kijön,esetleg jobb felszívodás,vagy csak nem leszek náthás?:D

Illetve egy utolsó kérdés,ha elkezdem a creatin kúrát,mondjuk ma és 18.-án elutazom 10napra ahol nem lesz lehetőségem edzeni illetve a creatint fogyasztani,akkor inkább halasszam a kúrát mikorra visszajövök?


Ennyi lenne,és köszönöm a normális válaszokat!:)


2011. máj. 31. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha tudsz, akkor emelj a kaja mennyiségen, ez lenne az első a fejlődés érdekében.


Vitamin: A megfelelő mennyiségű vitamin és ásványi anyag bevitel minden ember számára fontos (lenne). Ezek nélkül nem működik jól a szervezet. Sajnos manapság mindenki elhiszi, hogy a napi étkezés tartalmazza a megfelelő mennyiséget mindenből, pedig ez koránt sincs így. Étrendkiegészítők nélkül NEM lehet elegendő vitamint fogyasztani mindennap! Itt egy kis anyag, hogy mit hazudnak a pofánkba (RDA/DV) és valóban mi lenne a megfelelő (PDI): [link]


Creatine: Érdemes monohydráttal kezdeni, ha minden ok akkor nem is kell jobb. PHX fölösleges, Crea-bomb úgyszintén. Én is mono-t kajálok, anno a scitec-estől nem fostam, a biotechestől (első kúra) feltöltésnél kicsit...


A kúrát pedig halaszd el, majd elkezded ha lesz rá elég időd.

2011. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A biotech monohidráttól én nem fostam, csak simán kib*sztam rá a pénzt, mert mintha nem is szedtem volna. De szerencsére feltalláták a bombát. Akinek meg bejön a mono tényleg nem érdemes váltani.
2011. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!