Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés, melyiket vegyem?...

Edzés, melyiket vegyem? (Creatin de melyik? )

Figyelt kérdés

Elösször is 16éves vagyok.

4 hónapja kondizok heti 3-szor,amit most a nyáron 4-5-re kiszeretnék tolni.Szépen is fejlődök étrend rendben van,de szeretnék egy kis "löketet".

Eddig Jumbo tömegnövelőt szedtem,amit továbbra is fogok mert nagyon nehezen hízom,bármennyit eszem.

Creatinra gondoltam a Jumbo mellé,nah itt jön a probléma,hogy nem tudom melyiket.Néztem többféle monohidrátot is meg phx-et,ezenkívül a Crea-bomb nevű készítményt.

A kérdésem az lenne hogy ti melyiket ajánlanátok?

Több helyen is írták hogy a monohidráttal kezdjünk és ha az nem jó,akkor lépjünk tovább,de ha a phx vagy a crea bomb hatásosabb akkor már szeretnék egyből azzal kezdeni.

És ha tudnátok mondani pontos fajtát is ami nektek bevált megköszönném.

Illetve milyen multivitamin kéne,mert ezt is mindenhol olvasom h nagyon fontos meg minden,és értem én hogy fontosak a vitaminok,de ez látványban is kijön,esetleg jobb felszívodás,vagy csak nem leszek náthás?:D

Illetve egy utolsó kérdés,ha elkezdem a creatin kúrát,mondjuk ma és 18.-án elutazom 10napra ahol nem lesz lehetőségem edzeni illetve a creatint fogyasztani,akkor inkább halasszam a kúrát mikorra visszajövök?


Ennyi lenne,és köszönöm a normális válaszokat!:)


2011. máj. 31. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mrolympia


Mindenképp monohydratot vegyél,Biotechet mert az olcsó.A vitaminnak a regenerálódásban és az immunrendszer erősítésében van nagy szerepe.Mert ugye nem jó,ha állandóan megvagy hülve és nem tudsz menni edzeni,ezért kell mega dózis.Ha elutazol 10napra és nincs lehetőséged edzeni,akkor ne csináld most a kúrát.Amúgy sem fontos 4hónap edzés után.Majd fél-1év után ráér.

2011. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mark86


soha ne köszönd meg előre a normális választ mert nem biztos hogy kapsz olyat! :)

multivitamin hatása abban mutatkozik hogy ALAP-nak kellene lennie minden átlag embernél nemhogy sportolónál/kemény edzés után elég sok minden távozik amit szilárd kajából nem lehet pótolni!

na akkor most a kreatin: étrended van? mert az az első,se a jumbo se a kreatin nem pótolja!

kezdőknek amúgy is totál felesleges! ráérsz 1 év múlva!

2011. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Étrend van!:D
2011. máj. 31. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


akkor emelj a ch-n és a fehérjén is és megkapod a löketet!

2011. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Multivitaminnál ilyenre gondoljak mint mondjuk Actival max vagy van erre is valami különleges,ami esetleg jobb?
2011. máj. 31. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:

mark86


daily vita-min lenne a minimum!

2011. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a Daily vita-min illetve a Daily one között mi a különbség?
2011. máj. 31. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:

mark86


nézd meg az ár/összetételt!miből melyikben van több és melyik a drágább!

2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
daily viat-min, az új külsővel párhuzamosan sajnos összetételben is változott, nem előnyére. Daily one vagy biotech vitabolic.
2011. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első kúra akkor mindenképp monohidrát.

Ha nem érzel tőle szart se akkor vegyél krea bombát.

2011. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!