Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak sporttal mit lehet elérni?

Csak sporttal mit lehet elérni?

Figyelt kérdés
A kérdést ugy értem hogy van egy osztalytarsnom, aki kézilabdázik,emellett viszont sokat eszik.Mégis izmos,kisportolt teste van. Szóval ha valaki mindent eszik,nem diétázik,de mellette gyakran sportol,milyen eredményeket érhet el?
2011. máj. 31. 09:52
 1/3 anonim válasza:

Ha a barátnőd versenyszerűen kézilabdázik, az minimum 5-6 edzés hetente, 2 óra edzésenként legalább. Ez azt jelenti, hogy ő olyan sok energiát használ fel ill. kalóriát éget el, hogy valóban bármit megehet, hiszen azt el is fogja égetni. És akkor még a meccsekről nem is beszéltünk, ami szintén sok energiát vesz el.

Ha Te nem akarsz ilyen szinten sportolni, hanem pl 3x 1 órát az edzőteremben, akkor érdemes egészségesen étkezni mellette, hogy valóban látható legyen az eredmény. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

2011. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagy részben az anyagcserén múlik. Van olyan ember is, aki rengeteget eszik, mellette nem is sportol, mégis nagyon vékony...
2011. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en annyit zabalok amennyit akarok..megis vekony szalkas vagyok..mivel mindennap 5 km-ert futok..van ha nagyon unatkozom ketszer is egy nap..szoval..ha szeretsz enni..hajra:D
2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!