Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal tudnám elérni,...

Milyen sporttal tudnám elérni, hogy ilyen legyen a combom és a hasam?

Figyelt kérdés

Ilyen pocakot szeretnék:

[link]

És ilyen lábakat:

[link]


Az a problémám, hogy a csípőm elég széles (90 cm) és a hasam alsó része nagyon kikerekedik (94 cm). Igazából nem is olyan hájas, csak kidudorodik. Érzem, hogy elég kemény.

A vádlim vastag, húsos és izmos (37 cm). A combommal is kb. ugyanez van (58 cm). Tudom, hogy oda kell figyelnem arra, hogy mit eszek és sportolnom kell. A kaja már rendben van, de nem tudom, hogy mit sportoljak, hogy elérjem a céljaimat. A biciklizésre gondoltam. Az nem izmosít és vastagít?


2010. ápr. 7. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezek a csajok ilyen alkatúak, plusz az első kép retusálva van.

Amúgy nézz meg egy "túrdöfránszost":)

2010. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezeken nem sok izom van, az ilyen alap formák meg a genetikának köszönhetőek, szoval ha alapbol nem hasonlitasz ezekre akkor valszeg nem is fogsz igy kinézni
2010. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bruton válasza:
Nekem is olyan hasam van,de nem fogyóztam.Napjába 2szer eszek.
2010. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne akarj ilyen lenni. Igaz, hogy ma a "gebe" a divat, de ha van rajtad egy kis hús, jobban nézel ki. Egyébként biciklizéssel izmosithatod a lábad, nem vastagithatod. A pocakot meg hasizom gyakorlatokkal tüntetheted el. De ha alapjában más alkatú vagy, akkor ilyen soha nem leszel.
2010. ápr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok erős csontozatú, csak van rajtam egy kevés husika. :-)
2010. ápr. 8. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lenne ilyen a hasad, ha nagyon nagyon lefogynál. De lábad az lehet a képhez hasonló: Rubint Réka 1. Ha csinálod 1-2 hónapig a hasaddal is elégedett leszel hidd el!
2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rubint Réka 1.? Leírná valaki a DVd teljes címét, mert így nem tudok rákeresni.
2010. ápr. 27. 22:23
 8/9 maundrel ***** válasza:

Rubint Réka : Add Önmagad 1. 2. 3.

Rubint Réka : Napi 20 perc önmagadért

Rubint Réka : 2009

2010. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rubint Rékát én is ajánlom, ha kitartóan csinálod, hatalmas változáson fogsz keresztül menni néhány hónapon belül. Csak nem szabad feladni, elsőre biztosan nehéz lesz, de rendszeres mozgással rövid idő alatt fitt leszel és könnyebben végig tudod csinálni az edzéseket. Tény, hogy hatásos, keress csak rá az interneten vagy akár csak itt a gyakorin, nagyon sokan mondják, hogy a Rubint Réka segítségével alakultak (köztük vagyok én is :) Sok sikert!
2010. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!