Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyümölcsnapokat akarok tartani...

Gyümölcsnapokat akarok tartani közben jó ha szedem az l-carnitine-t és az adipokillt?

Figyelt kérdés

Egy-egy szemet akarok belőlük venni, de nem tudom jó-e ha a tisztító kúra közben kezdem el szedni. Egybként tornázok is mellette.


Köszi


2011. máj. 31. 08:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

mrolympia


Ennyi!

2011. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok, csináld egy hétig, hátha az a kis izom is lemegy rólad, ami eddig volt.

ALAPISMERETEK!

2011. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tegnap 11:08


Az adipokilből csak egyet veszek be mert mellette veszek be még 1 l-carnitint is. Ez igy jó nem?


Köszönöm az értelmes hozzászólásokat is!

2011. jún. 1. 06:25
 14/20 anonim ***** válasza:
11:08 vagyok, nekem mindegy mennyit veszel be de 1 kapszulától nem várható ugyanaz a hatás mint egy teljes adagtól.
2011. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

11:08 megint


"Az adipokilből csak egyet veszek be mert mellette veszek be még 1 l-carnitint is."

adipokill nem tartalmaz l-karnitint, csak azért nem kell kevesebb mert l-karnitin megymelette

2011. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy csak egyet veszek be, mert mindkető energetizál és, hogy akkor tul sok együtt a kettő
2011. jún. 2. 08:22
 17/20 anonim ***** válasza:

mark86


figyelj én nem azért mondom ám amit mondok hogy kicsesszek veled vagy mert szeretek okoskodni!

hanyagold a témát!! tök mindegy ki mit mond róla:

AZ ILYEN NAPOK NEM TESZNEK JÓT!!!

2011. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én viszont kíváncsi lennék arra, hogy mit érzel, ha már szeded a dolgokat, illetve gyümölcsnap nem kellemetlen-e?


amúgy ezekhez a fehérjékhez hozzájutsz normális táplálkozás során..

2011. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
4. napja csinálom és nagyon fitt vagyok, nem vagyok éhes mert sok gyümölcsöt eszem. És nem is kívánok mást sem ha így lenne akkor abba hagynám.
2011. jún. 2. 11:44
 20/20 anonim ***** válasza:

a gyümölcs tele van cukorral, persze hogy nem vagy éhes. egyébként.. kellően elnyomott ösztönökkel nem is feltétlen kíván az ember húsokat, eszenciális aminosavakat és zsírokat, de hát.. ez vagyon.

grrr... azért továbbra is ajánlott: egyél normálisan!

2011. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!