Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan sportot keresek amibe...

Olyan sportot keresek amibe hamar beleszeret az ember és keményen edzi az izmokat. Tudsz Ilyet?

Figyelt kérdés

Fura kérdés.Olyan sportra gondoltam amit te is űzöl mondjuk és hamar beleszeretnék. Lehet küzdősport is.

Előre köszi ?


2011. máj. 31. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a sárkányhajózás.
2011. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A lényeg, még hozzáteszem. Szóval súlyproblémával küzdök az orvosom szerint azértnem nő a súlyom mert a szervezetem akkor áll rá a súly növekedésre ha sok mozgást végzek.

A doki személyes tapasztalata azvolt hogy a katonaságnál ő 15 kg ot hízott a mozgás miatt nos énis ilyesmire gondoltam.

DE nem szeretnék a katonasághoz csatlakozni emiatt xD

2011. máj. 31. 00:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem a taekwondo a szerelmem. Igazából tök véletlenül kezdtem el ("fú bazze puhány vagyok, valami kéne"), egy barátom révén. Akkor körülbelül annyit tudtam róla, hogy valami csihipuhi, és őszintén megvallva, magamat ismerve azt hittem, hogy 3 edzés után feladom.

Ehelyett 3 éve folyamatosan edzek, és minden egyes mozdulatát, pillanatát, verejtékcseppjét imádom.

Nem mondom, hogy feltétlenül ezt válaszd. Csupán annyit, hogy akármi mellett is dönts, legyél olyan szerencsés mint én voltam. :)

2011. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy mennyire lesz számodra használható a válaszom, mivel fiú vagy, de pontosan így jártam én is, ahogy te:)

176cm magas voltam régen és ehhez kemény 53kg

Imádtam ilyen vékony lenni, de most már nem néznék ki így:)

13-rom évesen elmentem claszikus balettre, de csak mert megtetszett, és eléggé hajlékony is vagyok:)

Über béna voltam, de még csak meg sem fordult a fejembe, hogy abba hagyjam:)

Imádom ezt a táncot, és hihetetlenűl boldog vagyok, úgy érzem, hogy közben az ég felé repülök:)

Elég nehéz, és baromira kell hajtani és akarni a dolgot, hogy jó legyen, de megéri:)

Utána jöttek más táncok, majd fellépések.

Úgy érzem, hogy nekem ez a minden és soha többé nem szeretném abba hagyni:)

(és nem is fogom)

Most 21 éves vagyok, és 181cm-hez 65kg, nem vagyok kövér, de azért annyira vékony se:)

Szerintem válaszd a táncot, pár év vagy hónap, és ez lesz a szerelmed és hizni is fogsz:))

2011. máj. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Testépítés:)
2011. máj. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szintén :D
2011. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mark86


mivel se számolgatni,se jól kajálni nem akarsz (ha jól emlékszem),testépítés kilőve!

2011. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Áhh AMerikai focira gondoltam csak ahoz meg alapból kéne egy kis tömeg ami most éppen nemnagyon van . Arra gondoltam még hogy ülök a seggemen 1 kicsit és közben egésznap tömegnövelőt zabálok xdDDD
2011. máj. 31. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Jujutsu, kettlebell, fegyencedzés
2011. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de tánc kilőve. Öcsém táncol de nembírnám csinálni egyszerűen nincs hozzá gyomrom. Agyilag vadállat vagyok szóval valami olyan spot kell amiben kiadhatom
2011. máj. 31. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!