Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldobni az...

Hogyan tudnám feldobni az étkezésem? ötleteket szeretnék kérni! : )

Figyelt kérdés

kezdő testépítő vagyok, tudom mit lehet enni és mit nem. Tudnátok nekem mondani olyan ötleteket, amivel kicsit megspékelhetném a mindennapi étkezéseimet? husit komolyan mindig párolva eszitek, meg úgy mindent? soha egy kis ketchup vagy majonéz? egy kis fűszer? gyümölcs?

köszi


2011. máj. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ha kezdő vagy akkor nyilván tömegelsz!

simán mehet light majonéz,ketchup,bármilyen fűszer,reszelt sajt én mindig rakok valami dzsuvát! sütöm a csirkémet kontakt grillban vagy sütőzacsiban! a rizshez rakok paradicsomot,almát vagy amit találok! nem kell spártaian felfogni,csak ne egyél sok szemetet! én heti 1-2 hamburgert vagy pizzát simán letolok vagy bolognait. ami eszembe jut! semmi bajod nem lesz!

2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! : )
2011. máj. 30. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:

mark86


sok sikert és egyél finomat!

ráérsz kínlódni később a diétádnál! :)

2011. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtam például egyáltalán nem fog a zsír. Lehet elmennék orvoshoz múzeumba tennének. Tehát azt nézem, hogy jó minőségű tápanyagból meglegyen a napi limit, és utána eszek még ha kívánom egy szelet csokit stb. Persze nem viszem én se túlzásba, de szerintem nem árt annyit, mint amennyire jólesik :)
2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 clint ***** válasza:
100%

meg amugy is, nem hinném, hogy versenyre készülsz vagy valami, sovány vagy azt eszel amit akarsz, a megfelelő mennyiségü szénhidrát és fehérje legyen meg ennyi.

Ha majd zsírosodsz akkor alább veszel, de ha genetikailag sovány vagy ugyse fogsz. Nálam már megvannak azok a méretek amivel akár versenyezhetnék is, a karom is 5-tel kezdődik, mégsem vagyok ennyire berögződve, és eres is vagyok, pedig jókat eszem. Sztem az ilyen komoly étkezés úgy leterheli az agyat, hogy épp az izomnövekedés rovására fog menni.

2011. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!