Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lenne számomra a legkedvező...

Mi lenne számomra a legkedvezőbb választás?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, eddig nem igazán sportoltam és az étkezésemre sem figyeltem oda különösképpen, hiszen elég jó géneket örököltem és vékony voltam. Aztán most, a húszas éveimben észrevettem, hogy már meglátszik rajtam a sport hiánya és a helytelen táplálkozás "melléktermékeként" sajnos felszaladt rám 4-5 plusz kiló is.

Ezt szeretném elsősorban leadni, de nem drasztikus diétával, hanem életmódváltással. Ha sikerült fogynom, akkor természetesen szeretnék valamilyen elfogadható alakot is, feszeset, de mégis nőieset.

Viszont - amatőr lévén - nekem semmilyen ihletem nincs, hogy hogyan is vágjak bele, úgyhogy ha valaki leírná nekem nagy vonalakban milyen étkezés és sport lenne számomra a legjobb, annak nagyon hálás lennék. :)


2011. máj. 29. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Súlyzós + aerob edzés és diétás étrend /nyugi nem répás káposztára gondolok /


Nézz utána az interneten.

2011. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

súlyzós edzés ( heti 3x ) mellette egy kis aerob. Ne félj a súlyzótól sose leszel olyan izmos ami már a pasiknak visszataszító sőt...

[link] ezt olvasd át egyszer, mert lehet találsz magadnak benne egy két jó tanácsot és az étrendet is könnyebben be tudod állítani, vagy akár azt, hogy mit egyél és mit ne. Először mindenképp csak ismerkedés szintjén sportolj 1 hónapig. Átmozgató súlyzózás stb... Aztán később már mehetnek a kemény edzések. aerob helyett/mellett mivel nem kell 20 kg-okat leadnod, járhatsz táncolni, zumba ( most nagyon kedvelt bár nem értem miért ) stb. szóval ami tetszik azt csináld, lényeg, hogy élvezd és egészségesebben élj.

2011. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj el dietetikushoz.
2011. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!