Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg, hogy hamisit...

Hogyan tudom meg, hogy hamisitvany a Naposim?

Figyelt kérdés

6honappal ezelőt volt egy Kuram vele most megint a 4 hetben vagyok de mar nem nyujt olyan dolgokat mint akkor

Nincsen almatlansag meghet nem is tudom annyira erőben se dobot fel meg 3es fel hetem van hatra ...............?

KÖSZ?


2009. márc. 16. 23:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tul olcsó ahhoz h éredemes legyen hamisitani,nincs benne pénz.
2009. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Szedjed csak tovább, hulljon a férgese. Neked is büdös a munka mi? Amúgy nem vetted észre hogy a napo az semmire nem jó? vagy csak a nyáriszünet 2 hónapjára feltolod vele magad aztán meg úgy nézel ki mint egy telikakilt búvárruha?
2009. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ugylatom te is Testver a Lököttek köze tartozol no csak szlopaljal tovabb huljon a ferged ki ejszaka amikor Kötöd a baranyt!:)))

Nevetseges vagy Nyari szunet van a fogad Közt

2009. márc. 25. 18:02
 14/17 anonim válasza:
100%

lehet azért nem dobott rád annyit mint az első kúra, mert a napó dózisát már a második kúrán növelni kell.Főleg ha így reagál rá a szervezeted!Vagy növeld a dózist vagy szedd másképp, mint az első kúrán!

az eredetiségéről meg én is azt tudom, mint az előttem szóló, hogy a háromszöges tuti nem hamis.

vigyázz vele, ha valami változás van a szervezetedbe rögtön állj le vele, olcsó viszont qurvára sok a mellékhatása.

igyál sok folyadékot, mert az átmossa a vesédet, és növeld a fehérje bevitelt mert a napó növeli a fehérje szintézist.

2009. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszoló 100%os de az előtte levő meg elegge cinikus szerintem Olyan reszeg volt amikor irt ,Tele volt mint a déli busz!

Huljon a fereg a Szajaból amikor ejszaka a Kisróka megszületik amikor Köti a Baranyt az Oszlopnal!

2009. márc. 25. 23:24
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, te is egy izmosodni vágyó selejt vagy, üdv az oldalon. Remélem, hogy valami hamis sz@rt adtak el neked, az kell neked a gyomrodba, mészpor, attól leszel izmos!
2009. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
sajnos sok hülye van aki szedi és igy hiába olcsó megéri hamisitani haverom is vet mint kiderült gips böl volt...meg kel nézni mitveszel...
2010. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!