Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg, hogy hamisit...

Hogyan tudom meg, hogy hamisitvany a Naposim?

Figyelt kérdés

6honappal ezelőt volt egy Kuram vele most megint a 4 hetben vagyok de mar nem nyujt olyan dolgokat mint akkor

Nincsen almatlansag meghet nem is tudom annyira erőben se dobot fel meg 3es fel hetem van hatra ...............?

KÖSZ?


2009. márc. 16. 23:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

No amugy a 5 hetben vagyok mar es meg 3 het hatra hat mar nem is tudom

amugy honnan lehet megtudni hogy feek e?

2009. márc. 16. 23:29
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Kedves Barátom, a Naposim helyett gyúrj egy kicsit rá a helyesírásodra. Amúgy a Naposim akkor sem jó ha eredeti, nemhogy ha esetleg egy sufniban kevert xar. Beszélj egy igazi szakival és kérd meg, hogy állítson össze neked egy kiegészítőkből és vitaminokból álló kúrát, mert annyira bátor nem lehetsz, hogy bevállalsz 30 valahány éves korodra egy cirózist a Napi miatt.
2009. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kössz baratom!Nem igazad van nem sokaig csinalom má en ezt

Atköllene terni az injekciokra ugye?

No majd atgondolom

2009. márc. 17. 08:27
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nézd meg ki és hol gyártotta, mikor, kéne lenni rajta egy számnak is meg lejáratnak. Utána használd a google -t.

Kérj egy beutalót a háziorvostól vérvételre (májfunkció) ÓCSÓ cuccnak híg a leve.

2009. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ezek a szamok vannak Rajta exp02 2009

0206765 2

egy manus azt mondta hogy jo

Mi a velemenyed neked?

2009. márc. 17. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem napot nem szoktak hamisítani. Bár tudtommal napo már nincs is csak danabol. Ezek nehéz hamisítani mert csomagolás kell csinálni akkor a levelek gyártása is nehéz. És mivel nagyon olcsó ezért nem is éri meg ezzel ennyit vacakolni. Aki meg már szenved vele az csak nem olyan hülye,h direkt elrontja a hamisítványt,h észrelehessen venni, h hamis. Meg akkor már eredeti dobozba is tudja tenni a hamis leveleket. Szal erre nem lehet rájönni olyan könnyen. A drágább dolgokat szoktak hamisítani ami meg is éri a fáradtságot. Amúgy ha már tönkreteszed magad választhattál volna vmi nomrálisabb dolgot is ami hatásosabb és kevésbé tesz gallyra.
2009. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2009. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ÓÓÓh Barataim Köszönöm a segitsegetek Nagyon szepen Köszönöm Es nagyon Hasznosak
2009. márc. 17. 11:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ha van az 1ik oldalán 3szög akkor igazi.
2009. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ah ne ....komolyan azt egyszerű lenne hamisitani nem?
2009. márc. 17. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!